Merhaba, 200 TL'ye kadar bluetooth kulaklık arıyorum. Spor için uygun olmalı ve Level U, gibi arkasında bir plastik falan istemiyorum. Mikrofon performansı çok önemli değil pek arayanım yok. Huawei Lite AM61 çok hoşuma gitti, İncehesap'ta 165 liraya satılıyor. Daha iyi bir tavsiyesi olan var mı? AM61 kullanan arkadaşlar varsa memnun musunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Burag Kalaycıyan @winkl3

  QCY T2C 230-240 TL fiyatlara çıkabiliyor ama dolar kuruna göre değişiyor fiyatlar.Tatmin eder.

 • Umut Koçak @umtk

  Taşkın Temiz @taskintemiz aktif bir AM61 kullanıcısı

 • silent @silent

  KZ ZSN 10 pro ve BT 5.0 kablosunu alın.
  50 USD görünüyor. İndirim çekleri ile 40 USD olur.

 • Taşkın Temiz @taskintemiz

  Merhaba @celebi , @umtk 'nin dediği gibi aktif olarak AM61 kullanıyorum. Kulakiçi olarak şimdiye kadar kullandığım en f/p kulaklık, küçük-büyük farklarla da olsa, Meizu EP52BT idi. Lite olan versiyonu değil, düz olanı. AM61'i aynı fiyat bandında EP52 varken önermem. PDA Teknoloji'den aldık 160 liradan 3 tane. Sadece ben bozdum 🙂 Garanti kapsamında onarım yapamadılar, kesintisiz para iadesi yaptılar 10 gün içinde. AM61'de işini görür ancak EP52'de yaşamadığım bağlantı sorunlarını Huawei'de yaşıyorum. Boyunda değil de kulakatan sarkan bir konumda olduğu için alıcısı hareket halindeyken sık sık ses kaybı yaşıyorum. Üstelik bazen kablosu arızalı telefonla konuşuyorsun gibi ses kayıpları oluyor durduk yere. Cihazı kapatıp yeniden eşleştirme yapınca düzeliyor, ama haftada 1-2 kere bunu yaşıyorum.

  Uzun ve karışık oldu kusura bakma. EP52 öneririm. Kulakta başarılı olarak kalması, ağırlık yapmaması(kütlenin çoğu boyunda çünkü), bağlantı sorunu yaşatmaması, gayet yeterli bir dengede ses vermesi önermemin sebepleri. Bir de fiyatı tabi. ^_^

  Ben Meizu EP63NC'yi bekliyorum. Eğer çok pahalı olmazsa ona geçmeyi düşünüyorum. AM61'i bırakacağım günü gözlüyorum.

 • 1mertunal @mert101

  Samsung Level active kullanıyorum. Bi kaç sıkıntısı dışında öneririm. Ses kalitesi güzel, dengeli veriyor tonları, ses şiddeti de üzmez. AMA bazen kopma değil de sesin kesik kesik gelmesi sorunu yaşıyordum son bi iki haftadır yaşamadım.