Huawei Freebuds 3

Tanıcıtı Reklam

Üst düzey telefonların kulaklık çıkışlarını terk etmesiyle iyice gündeme gelen bluetooth kulaklıklar, tıpkı telefonlar gibi gelişmeye devam ediyor. Huawei Freebuds 3, bu gelişmenin en güzel örneklerinden.

Huawei Freebuds 3, dünyanın açık tasarıma sahip ilk aktif gürültü engelleyici kablosuz kulaklığı. Freebuds 3, tamamen kablosuz ve kulağa oturmak için bir aparata ihtiyaç duymuyor. Buna rağmen kulağınızdan düşmüyor ve yunuslardan ilham alan akustik tasarımı sayesinde sesi doğrudan kulak kanalına verebiliyor.

Huawei Freebuds 3, Kirin A1 işlemcisi ile aynı zamanda düşük güç tüketen, yüksek menzilli ve yüksek ses kalitesi sunan Bluetooth 5.1 desteğini de sunuyor. Ses kalitesi ve güç tüketimi haricinde, Huawei Freebuds 3'ün her iki kulaklığı da telefonla doğrudan iletişim kurabiliyor. Bu sayede film ve oyun gibi ses gecikmesinin sizi çok rahatsız edeceği içerikleri tüketirken, Freebuds 3'ün hissedilmeyecek derecede küçük gecikme süresi ile keyfiniz bölünmez.

Freebuds 3, dokunmatik yüzeyi ile kumanda edilebiliyor. Dokunmatik yüzeyin özelliklerini de Huawei AI Life uygulaması ile değiştirebiliyorsunuz. Bu uygulama aynı zamanda aktif gürültü engelleme sistemini kişiselleştirmek için de kullanılıyor. Gürültü engelleme sisteminin etkisi, kullanan kişinin ses algısına bağlı olduğundan, uygulama içinden kendinize göre ince ayarını yapabiliyorsunuz.

Gürültü engelleme sisteminin bir parçası da mikrofon. Freebuds 3'ün mikrofonları rüzgar sesini kesecek şekilde tasarlandı. Bu sayede yolda rüzgarlı bir havada giderken telefonla konuşmanız gerektiğinde, rüzgar gürültüsü konuşmanızı engellemeyecek ve karşı taraf sizi rahat bir şekilde duyabilecek.

Huawei Freebuds 3, 4 saat pil ömrüne sahip. Ayrıca şarj ünitesi ile dört kez şarj olabiliyor. Toplamda 20 saat kullanım süresi elde ediyorsunuz. Şarj ünitesi kablosuz şarjı desteklediği gibi, Huawei Mate 20 Pro ve P30 Pro gibi ters şarj özellikli telefonlarla da kablosuz şarj mümkün.

Huawei kullanıcıları için bir son not da EMUI10 desteği sayesinde Freebuds 3'ün ilk kurulumu ve daha sonra telefonla bağlantı halinde kalması çok daha kolay. Ancak elbette tüm Android telefonlarla, Google Play Store üzerinden ücretsiz indireceğiniz Huawei AI Life uygulaması ile kullanımı kolay ve eksiksiz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Tüm blog yazılarını gör