CEYD-A'dan Saate Göre Değişen Yemek Tavsiyeleri Almak

Aşağıdaki örnekte ne yesem, ne yemeliyim, ne yerim gibi cümleler kurduğunuzda, CEYD-A saate göre size tavsiyelerde bulunmakta.

Örnek komut aşağıdaki gibidir. http://ceyd-a.net/komutekle sitesinde siz de kendi örneklerinizi yapabilirsiniz.

SORU KELİMELERİ: ne ye*
SORU ŞABLONU: {İLK HERHANGİ}ye{TÜMKİPLER}{BEN}{SON HERHANGİ}
CEVAP: 

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Cenker Sisman @cenker-sisman

  Ben işimi severek yapıyorum. Rakibim ister benimkinden kötü olsun isterse olmasın. Önemli olan yaptığım işten haz almam, hobi olarak görmem ve bu işin sonunda muhteşen bir iş çıkacağının,10 sene sonra inanılmaz bir CEYD-A nın olacağının bilincinde olmam. Bu heves bile rakiplerinden önde olmasına yeter. ceyd-a.net sitesini bir inceleyin derim.
  Bu arada CEYD-A nın 1.6 milyon kullanıcıya sahip olduğunu belirtmek isterim. Ve en önemlisi Görme Engelli arkadaşlarımızın bir çoğunun bu uygulamaya bağlı olarak yaşamaya tutunduğunu bilmek ve bu konuda dualar almak ta başka bir itici güç. Günün 12 saatini uyuyarak 10 saatini CEYD-A ile uğraşarak geçiren kişiler bulunmakta.

  • gr8time @gr8time

   hocam yaptığınız işe büyük saygı duyuyorum fakat ismi ceyd-a değilde daha başka bir şey olsaydı. Bilemiyorum ceyd-a çok komik duruyor.

   Başka projeleriniz varsa onları da paylaşırsanız çok güzel olur. Kodlama hakkında bir şey bilmesemde bu yerli yapımları gördükçe mutlu oluyorum. Başarılarınızın devamını dilerim....

 • Cenker Sisman @cenker-sisman

  Merhaba ceyd-a kız ismiyle karıştırılıyor ama tam ismi bu isimle özdeştirildi aslinda. (CE)enker.com (Y)apay zeka (D)ili- (A)sistanı . Kisaca CEYD dili asistanıdır. Kendine özgü dili olan, gelistirilebilen başka deyisle, ona ogretilenleri yorumlayıp gelişebilen tek asistandır. Keşke İngilizce sürümüne vakit bulup böyle bir değeri tüm dünyaya sunsam diyorum ama vaktim oldukça İngilizcesine de devam ediyorum. Ama öncelikle Türkçe. Türkiyemizin böyle projelere ihtiyacı var .

Tüm blog yazılarını gör