Merhaba arkadaşlar aşağıdaki telefonlar içinden hangisini önerirsiniz?
– Vestel Venüs V3 5580
– ZTE Blade A910 Dual Sim
– Lenovo K6
– LG K10 2017
750TL’yi geçmeyecek şekilde başka önerileriniz varsa onları da söylerseniz sevinirim. Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

Xiaomi Mi5s cihazımda bluetooth ile ilgili sorun yaşıyorum. Bluetooth kulaklığımla (Bluedio A2) müzik dinlerken arada müzikte takılmalar oluyor. Fakat bu sorun sadece telefonun ekranı kapalıyken oluyor. Ekran açık, telefonla başka bir şeyler yaparken bu sorunla hiç karşılaşmadım. İnternette araştırdığımda bunun Xiaomi’nin bekleme modunda uyguladığı aşırı güç tasarrufu politikasından kaynaklanabileceğini söyleyenleri gördüm. Benzer sorunla karşılaşan var mı? Root vb. gerekmeden bunu nasıl çözebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Huawei P10 Lite için şarj adaptörü bakarken Qualcomm Quick Charge’ın Huawei ile uyumlu olmadığını gördüm. Huawei için orjinal diye satılanlar çok pahalı geldi. Aliexpresste hem QC3.0 hem de Huawei FCP yi desteklediğini iddia eden bir tane buldum, fiyatı da uygun geldi. Daha önce bunu huawei ile kullanan ve hızlı şarjda memnun olan var mı? Huawei için başka 3. parti hızlı şarj adaptörü önerilerilerinize de açığım.

Bahsettiğim adaptör: https://tr.aliexpress.com/item/Huawei-Evrensel-H-zl-arj-i-in-USB-arj-3-0-30-W-H-zl-Cep/32853551095.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap