Wikiwandda resimleri büyütme çalışmıyor. Resme tıklayınca yükleme animasyonunda takılıyor. Bir ayarı falan mı var acaba, kullananlar yazabilir mi? Firefox kullanıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#BirazMüzik #soundtrack
Steam indirimlerinde çerez parasına alıp neymiş bu diye girmiştim ve oyunun görsellerine ve müziklerine aşık olmuştum resmen 🙂 Aralarından en sevdiğim olan 4. bölümün soundtrackini paylaşıyorum. Oyunun ismi "Morphopolis", 5 bölümlük kısacık bir point&click puzzle oyunu. İncelemek isterseniz Steam linki:
https://store.steampowered.com/app/314020/Morphopolis/
Tüm soundtrack listesine ulaşmak isterseniz de buradan:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLpSCp81g6OnXuFpa3xTMnFj_lNbDdPZ46

Crawler (Morphopolis Soundtrack)

www.thomrobsonmusic.com Thom Robson is a composer based in London. He has written for Film, Television, Theatre and for Advertising. Morphopolis is a game ab...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#BirazMüzik #triphop #cover

https://youtu.be/3ddEkj-7qA8

Charlotte Gainsbourg - Hey Joe

Subscribe to the Charlotte Gainsbourg's channel now : http://po.st/cgainsbourgYT Charlotte Gainsbourg Discography : Stage Whisper is available on iTunes : ht...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Doğruysa Türkiye'de Instagram kullanımı dibi boylar 😀
Özeti: instagramda artık gönderilerin beğeni sayısını sadece gönderi sahibi görecekmiş.
https://techcrunch.com/2019/04/18/instagram-no-like-counter/

Instagram hides Like counts in leaked design prototype

“We want your followers to focus on what you share, not how many likes your posts get. During this test, only the person who share a post will see the total number of likes it gets.” That’s how...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

1993'te yıkılmadan önce kilometrekare başına 1.2 milyon insan ile Dünyada nüfus yoğunluğu en fazla olan yermiş Kowloon Walled City. Aşağı yuvarlarsak metrekare başına 1 insan demek, gerçekten inanılmaz!
O zamanlar İngiltere kontrolündeki Hong Kongun içinde kalmış bir Çin toprağıymış ve bu yüzden İngiltere bir şey yapamamış. Çin de fazla sallamayınca böyle bir şeye dönüşmüş yıllar içinde. Şehrin içinden görüntülerin de olduğu kısa iki videoyu paylaşıyorum. İlginizi çekerse daha uzun belgesel niteliğinde olanlar da var Youtubeda.
https://www.youtube.com/watch?v=0fd56CGnVRU
https://www.youtube.com/watch?v=An1D1OC5EMA

Journey Through The Kowloon Walled City Hong Kong (HD)

Project 2501 = Sci-Fi/Cyberpunk/ Post-Cyberpunk/ Futurism/ Post-Futurism/ Transhumanism/ Posthumanism/ Biopunk -- And More Else. YOU CAN ALSO FOLLOW PROJECT ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Evde modem koridorda duruyor, ama dsl kablosu salondaki telefon prizinden geliyor. Yaklaşık 10 m falan bir kablo ve çekeli bayağı oldu. Bu kabloyu yenilemeyi düşünüyorum. Şimdi size sorum şu:
1- Bu 10mlik dsl kablosunu yenileyince hat değerlerinde dikkate değer bir iyileşme olur mu?
2- İlerde ayrı router alma ihtimalim var, bu durumda modemi salona taşıyıp, aynı uzunlukta ethernet kablosuyla routerı koridora, modemin şu anki yerine koymayı düşünüyorum.

Bu iki senaryo arasında internet hızı bakımından bir fark olur mu? Yani dsl kablosunu mümkün olduğunca kısa tutup interneti iyi bir ethernet kablosu ile taşımak masrafa değer mi? Ethernet kablolarında 100 metreye kadar hız konusunda sorun olmadığını biliyorum, dsl kablosunda da durum böyle midir?
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 18

İnternetten altyapı sorgulattığımda apartmanımızda 1. numaralı dairede 29 mbps hız gözüküyor, diğer tüm dairelerde altyapı yok diyor. Netspeed müşteri temsilcisi bana 16 mbps adsl altyapınız var demişti. Fakat 29 mbps hız vdsl altyapısına giriyor diye biliyorum. 🤔 Peki bizim dairede adsl gözükürken aynı apartmanda başka dairede nasıl vdsl olabiliyor? 🤨Kesin altyapı durumunu nasıl öğrenebilirim?
#İnternet #altyapı #Adsl #vdsl

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7