Aynen böyle oluyor 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mutfaktaki avizelerden birinin duyu E14. Beraberinde gelen ampüller sarı ışıktı, beyazlarıyla değiştireyim demiştim ama kaç market gezdiysem E14 duylu ampül bulamamıştım zamanında. Az önce Aliexpresste dolanırken flash deal olarak led olanlarını gördüm. Bimdeki dandik led ampüller bile 8-9 lira olunca tanesini 5 liraya çektim hemen 3 tane. Lazım olan varsa inceleyebilir, e27 duylu olanlar da var:
https://tr.aliexpress.com/item/-/32836423432.html

US $0.41 48% OFF|Tahmini Teslimat Zamanı

Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#BirazMüzik #rock
En sevdiğim parçalarından 🙂 İyi dinlemeler
https://youtu.be/6ul-cZyuYq4

Fleetwood Mac - Go Your Own Way (HQ)

Go Your Own Way is written by Lindsey Buckingham and performed by Fleetwood Mac for their Grammy Award winning, dimond selling album Rumours in 1977. It is r...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Az önce Spotify hesabıma giriş yapınca kartının kullanım süresi dolmak üzere diye uyarı verdi. Kart bilgilerini incelediğimde eski encardımın kayıtlı olduğunu gördüm, kullanım süresi 11/2018'de bitmiş. Ama o tarihten sonraki ödemeleri de hesaptan çekti, bir sıkıntı olmadı. Şimdi yeni kart bilgilerini gireceğim ama, süresi bitmiş iptal olan karttan nasıl para çekebiliyor? Bu tüm bankalarda böyle mi? Finansbankı aramama falan gerek var mı, işkillendim biraz.
#Spotify #Enpara

BeğenFavori PaylaşYorum yap