Teknolojiyle alakası pek yok, burada böyle şeylere kanacak insanlarda olduğunu düşünmüyorum ama özellikle anneler (kendi annemden örnekle) çok kanıyor böyle şeylere. Bitkisel ürün satan bir doktor!!!un gerçek yüzü. Gizli kamera çekimiyle internete sızmış. Herkes annesine izletmeli bence.http://www.milliyet.com.tr/omer-coskun-ne-devleti-takarim-ne-gundem-2000437/

Ömer Coşkun: Ne devleti takarım ne hükümeti... - Milliyet.com.tr

Sattığı bitkisel ürünlerle tanınan doktor Ömer Coşkun'un olduğu iddia edilen gizli kamera görüntüleri bir video paylaşım sitesinde yayınlandı. Videoda oldukça sinirli görünen Ömer Coşkun, yıllık 100 milyon dolar kazandığını söylerken, çalışanlarına 'Benim bu ülkeye...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 21
 • reducto @protego

  @benvaryaben Adam diyorki "ne onu takarım ne bunu..... ne Sağlık bakanını takarım. Ben burada iş yapıyorum" bu cümleyi kuran birinden ne bekliyorsun dostum? Hem doktor olduğunu söyleyip hem de bu cümleyi kuran biri? Ne görmek istiyorsun daha..

 • mcm @saturasyon

  Hiç olmazsa ülkeden gideceğini soyluyor video da. Olumlu bir yanı bu.

 • reducto @protego

  @benvaryaben Doktor olduğunu söyleyen adamın Sağlık Bakanını takmam demesi nasıl bir durumdur? Bunun açıklaması var mı? Bu adam her gün televizyonda, ilaç olduğunu iddia ediyor, biri başım ağrıyor derse binbir çeşit karışım veriyor. Hiç soruyor mu, etkileşime girecek bir ilaç kullanıyor musunuz, başka bir hastalığınız var mı diye? Tüm ilaçların prospektüsünde yazar bunlar. Senin dediğin o bitkisel ilaçlar dahil. Bu adam çıkıp kafadan reçete veriyor. Neye göre? Alternatif tıp tanımını çok yanlış düşünüyorsun. Alternatif tıpın uzmanları var. Biraz araştırırsan alternatif tıpla ilgilenmeye yetkisi olanlar da doktorlar. Ne belli adamın neye göre ne verdiği. İnsanlar nasıl güveniyor? Ya o telefonla bağlananlara verdiği karışımlar birinin kan pıhtılaşması için aldığı ilaçla etkileşime girse ne olur? Kan damarda pıhtılaşır hasta ölür. Haberlere az mı çıktı bitkisel karışımlardan ölenler? Adam çıkıyor ilaç diye neresinden uydurduğu belli olmayan karışımlar söylüyor. Vitaminlerin üstünde bile ilaç değildir yazar. Onay almış vitaminlerde bunlar yazarken, adam televizyondan, hastanın yüzünü bile görmeden reçete yazıyor ilaç veriyor. Alternatif tıpın neresinde uzaktan tedavi var? Alternatif tıpın neresinde 30 saniyelik konuşmayla, ya da hastaları hiç görmeden milyonlarca kişiye ilaç vermek var?

  "Allah", "inşallah" kelimelerini kullanıyor diye birine güveniyorsan ben sana daha ne diyeyim. Bunları söyleyenleri görüyoruz haberlerde. Kendini Müslüman sananların ne yanlışlar yaptığını ne günahlar işlediğini görüyoruz. Fransa'da, Suriye'de.. Çok basit bir örnek benden, şu anki oturduğumuz evi yapan mütahhit, 5 vakit namazını kılan bir adam. Bu adam ne yapıyor? Ev yapılırken alttaki iki dükkanı ayırmıyor, orayı alan kişiye iki dükkanı bir gösterip dolandırıyor. Alımdan sonra arayı kapatıyor. Evin malzemesinden çalıp yasal sınırın altında daire taban-tavan uzunluğu koyuyor. Sonra adam mahkemelik oluyo, dolandırıcılık suçundan yargılanıyor. 5 vakit namaz? BU ÜLKEDEKİ İMAMLARIN 5 tane karısı var be! Hemde 18 yaşının altında. Az mı gördük bunları haberlerde.

  Onay almasına hiç gerek yok. Nasıl televizyonlarda iXperia diye telefon satıp, gelen kutunun içinden maket çıkabiliyorsa aynı şekilde bunlar da oluyor.

 • hunter87 @hunter87

  Bu ve benzeri şeyler (maranki vs. vs.) burdakilerin ilaç olmadığını belirtip bakanlıktan onay (tabi gerekiyorsa) alıp o şekilde satabiliyorlar. Her şeyi geçtim; yararı olmasa da sattıkları şeylerin bari zarar vermesinler insanlara.