Sayfada 3d Printer i olan var mı ? G430 kulaklığımın plastik menteşesi çatladı, sol driver sarkıyor. Denenmiş ve uyumlu olan bir parça .stl dosyası var. Ama internette küçücük parça için 80 lira istiyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 18

Selamlar.
Az önce bilgisayaarımı formatladım. Bir dosyamı kopyalamayı unuttum. Nasıl geri getiririm. Recuva işe yaramadı. Bulmam gereken dosya : Harcamalar.txt Masaüstünde konumlanıyor idi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
 • Edogawa @hakara

  windows kurulduysa çok zorrr...

 • reducto @protego

  Recuva çok dandik bir şey. EaseUs deneyebilirsin ama kürekli bulman lazım, deneme şeysi sadece buluyor kurtarmaya izin vermiyor. Lisansı da 600 lira falandı

 • Shinsekuruza @shinsekuruza

  Windows normal biçimde kapanmasına ve diskte problem olmamasına rağmen yeniden açılışta disk onarımı yapmaya çalışmış ve o esnada açıldığı zaman başka bir yere yedeklemek için hazırladığım tüm verileri silmişti (kaderin böylesi). Masaüstü geldiğinde tertemiz bir sistemle karşılaştım. Hemen kapatıp başka bir diske yeni sistem kurdum ve hem Recuva hem de R Studio ile kurtarmaya çalıştım. Recuva dosyaların bir kısmını buldu ancak isimleri vs yoktu. R studio ile daha fazlasını daha detaylı biçimde bulabildim. Hatta bazı kısımların isimleri ve klasör yapıları yerindeydi. Yaklaşık 1.5 yıl boyunca bunları yeniden tasnifledim ve iki yerden gelen sonuçları karşılaştırarak doğruluklarından emin oldum, bozukları ayıkladım, bir tarafta olup diğer tarafta olmayanları belirledim... Yani sıfırdan sistem yüklense bile bir ihtimal var, o noktaya veri gelmemiş olabilir denemelisiniz.

 • Umar Cem KILIÇ @umarcem

  Dosyayı kurtardım fakat .txt doyasının içi boş çıktı. Galiba üstüüne yazılmış. Eski haline getirme şansımız varmıdır. Deneyebilirim diyen olursa dosyayı gönderebilirim bir .txt dosyası.

Bina içi tesisatı yenilemek için Cat.7 kablo aldım .Geldi ,ama üzerinde Cat6A yazıyor .Şimdi üretici sayfasını açtım "made from cat7 raw cable" yazıyor .Bildiğim kadarıyla rj45 kısmında Cat.7 rj45 başlık yok .Acaba o yüzden mi Cat6A yazılmış ? Yoksa bir problem var mı ?

Üretici Sitesi :http://www.logilink.de/Suche/cq4123s
Satıcı Sitesi :https://www.nanokatalog.com/LogiLink-CQ4123S-ag-kablosu-30-m-Cat7-SFTP-S-STP-Black,PR-849537.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Superonline'dan Turk.net'e geçniş bulunuyorum. Geçmeden önceki paketim 35MBPS 100GB AKK 80 tl veriyor idim. Şuanki paketim 35MBPS AKK yok 65 TL (15 TL verip önümüzdeki ay üst pakete geçip 50MBPS alacağım) .
Geçiş süreci sıkıntısız oldu. Tahütüm bitmeden 3 gün önce belgeleri kargoya verdim. Son gün ulaştı.İnterneti tahüdün son saniyesiyesine (Cuma) kadar kullandım modemi akşam kapattım yattım. Cumartesi sabahı uyandım. Kullanıcı adı ve şifrem sms atılmış. Modeme kurulum yaptım. Sıkıntısız kullanıma başladım.
Hız normalde superonline'da iken 35MBPS'den bana gelen 30-31 download 2,9 upload idi. Şuan 33,5 Download 3,9 upload.
Şuana kadar bir yamuk olmadı kesintisiz kullanıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türknet kullanan birisi davet kodunu versin. (İlk atan arkadaşın kodu alınacak )

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba
Bir sorunum var .Bir çözüm bilen varsa sevinirim .Babam vodafone faturalı hat kullanıyor. Normal faturam aylık 160 tl geliyordu. Bu ay 560 tl gelmiş. Baktım daha 10 günü var fatura ödenmesine. Tarife aşımı demiş 400 tl. Baktım tarife aşımı mesajı gelmişmi. Hayır hiçbir mesaj yok. Arama sonunda harcanan gözükür normalde . Ordada bir aşım yazmıyormuş. Bu tarife aşımının Faturanın %xx kadarı kadar olmuyormuydu. Yapabileceğim birşey varmı? . Müşteri temsilcileri sadece twitter dan cevap veriyorlar. Telefon hatlarında bağlanma gibi bir imkan yok. Başına gelen olduysa Yardımlarınızı bekliyorum.

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kullandığım koltuk kırıldı . Bilgisayar için xdrive göktürk alıcaktım aklımda o var. Önerisi olan varmıdır. Kullanan varsa veya bilgisi olan paylaşırsa yorumlarını bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • BURAK A. @brkadgn

  Xdrive'in Göktürk modelini yaklaşık bir yıldır kullanıyorum. 600TL'ye almıştım. Bendeki ürünün kumaşında hafif dikiş hataları vardı. Zamanla oturak bölümünün dış tarafındaki kumaşlar, öne doğru toplandı. Sırt bölümünün yan desteklerini için boş. İskelet üzerine biraz sünger sunu deri var. elle yoklandığında "görüntü olarak yapılmış" hissi veriyor. Kolçaklar sallanıyor.

  İyi yanı yarı kumaş olması. Uzun süreli kullanımda deri gibi rahatsız etmiyor. Ayrıca firma ile iletişime geçerseniz. eldeki imkanlar dahilinde ücretli kişiselleştirme yapabiliyorlar.

  Aldığımda fiyatına göre iyi ve üretimin büyük bölümü ülke içinde yapıldığı için tercih etmiştim.