Bina içi tesisatı yenilemek için Cat.7 kablo aldım .Geldi ,ama üzerinde Cat6A yazıyor .Şimdi üretici sayfasını açtım "made from cat7 raw cable" yazıyor .Bildiğim kadarıyla rj45 kısmında Cat.7 rj45 başlık yok .Acaba o yüzden mi Cat6A yazılmış ? Yoksa bir problem var mı ?

Üretici Sitesi :http://www.logilink.de/Suche/cq4123s
Satıcı Sitesi :https://www.nanokatalog.com/LogiLink-CQ4123S-ag-kablosu-30-m-Cat7-SFTP-S-STP-Black,PR-849537.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Superonline'dan Turk.net'e geçniş bulunuyorum. Geçmeden önceki paketim 35MBPS 100GB AKK 80 tl veriyor idim. Şuanki paketim 35MBPS AKK yok 65 TL (15 TL verip önümüzdeki ay üst pakete geçip 50MBPS alacağım) .
Geçiş süreci sıkıntısız oldu. Tahütüm bitmeden 3 gün önce belgeleri kargoya verdim. Son gün ulaştı.İnterneti tahüdün son saniyesiyesine (Cuma) kadar kullandım modemi akşam kapattım yattım. Cumartesi sabahı uyandım. Kullanıcı adı ve şifrem sms atılmış. Modeme kurulum yaptım. Sıkıntısız kullanıma başladım.
Hız normalde superonline'da iken 35MBPS'den bana gelen 30-31 download 2,9 upload idi. Şuan 33,5 Download 3,9 upload.
Şuana kadar bir yamuk olmadı kesintisiz kullanıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türknet kullanan birisi davet kodunu versin. (İlk atan arkadaşın kodu alınacak )

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba
Bir sorunum var .Bir çözüm bilen varsa sevinirim .Babam vodafone faturalı hat kullanıyor. Normal faturam aylık 160 tl geliyordu. Bu ay 560 tl gelmiş. Baktım daha 10 günü var fatura ödenmesine. Tarife aşımı demiş 400 tl. Baktım tarife aşımı mesajı gelmişmi. Hayır hiçbir mesaj yok. Arama sonunda harcanan gözükür normalde . Ordada bir aşım yazmıyormuş. Bu tarife aşımının Faturanın %xx kadarı kadar olmuyormuydu. Yapabileceğim birşey varmı? . Müşteri temsilcileri sadece twitter dan cevap veriyorlar. Telefon hatlarında bağlanma gibi bir imkan yok. Başına gelen olduysa Yardımlarınızı bekliyorum.

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kullandığım koltuk kırıldı . Bilgisayar için xdrive göktürk alıcaktım aklımda o var. Önerisi olan varmıdır. Kullanan varsa veya bilgisi olan paylaşırsa yorumlarını bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • kurtcuk @kurtcuk

    ikea marcus al baya minder kısmı rahat. sırt desteği daha iyi olan modeller de var.

  • BURAK ADAGÜN @burakadagun

    Xdrive'in Göktürk modelini yaklaşık bir yıldır kullanıyorum. 600TL'ye almıştım. Bendeki ürünün kumaşında hafif dikiş hataları vardı. Zamanla oturak bölümünün dış tarafındaki kumaşlar, öne doğru toplandı. Sırt bölümünün yan desteklerini için boş. İskelet üzerine biraz sünger sunu deri var. elle yoklandığında "görüntü olarak yapılmış" hissi veriyor. Kolçaklar sallanıyor.

    İyi yanı yarı kumaş olması. Uzun süreli kullanımda deri gibi rahatsız etmiyor. Ayrıca firma ile iletişime geçerseniz. eldeki imkanlar dahilinde ücretli kişiselleştirme yapabiliyorlar.

    Aldığımda fiyatına göre iyi ve üretimin büyük bölümü ülke içinde yapıldığı için tercih etmiştim.