No Man’s Sky İçin Steam’den Para İadesi

"No Man’s Sky için  Steam’den iade fırsatı."

Piyasaya çıktığı günden bu yana çok fazla eleştirilen ve hakkında birçok olumsuz haber çıkan No Man’s Sky hakkında önemli gelişmeler yaşanıyor.

Oyuncuların hiç durmadan şikâyet ettiği No Man’s Sky’ı satın alanların %90’ının oyunu bırakma kararı aldığına dair bilgiler şu an için gündemi meşgul ediyor. Öte yandan Steam’den gelen yeni açıklamaya göre ‘’standart iade politikalarının’’, verdiği sözlerin birçoğunu yerine getirmeyen ve gerekli düzeltmeleri yapamayan No Man’s Sky için de geçerli olduğu duyuruldu.

Oyuncuların %90’nın oyunu bırakmak istemesinin temel nedeni yaşanan sıkıntılar yüzünden oyun keyfinin yok olması olurken ayrıca kullanıcılar kendilerini dolandırılmış hissediyorlar.

Herkesin bildiği üzere normalde Steam üzerinden satın alınan herhangi bir oyun için sadece 2 saat içinde bir geri iade yapılması söz konusu. Fakat No Man’s Sky’i alan oyuncuların topluca aldıkları bu karar sonrasında Steam bu seferlik ek bir iade şansı tanımış durumda. Eğer No Man’s Sky’dan şikâyetçi olanlarınız varsa bu fırsatı kaçırmamanız gerektiğini düşünüyoruz.

http://www.turkgamer.net/haberler/no-mans-sky-icin-steamden-para-iadesi-16928.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap