SATILIK XBOX 360 ÖZEL SERİ JTAGLİ (40 OYUN YÜKLÜ) / 2 KOLLU \
HDMI HEDİYEMDİR.

(ÇOĞU OYUN'DA TÜRKÇE YÜKLÜDÜR)

Merhaba arkadaşlar ses sistemi almak için elimdeki xbox 360 satıyorum. Ürünü 1 yıl kadar kullandım. Üründe herhangi bir hata sorun yoktur canavar gibi çalışıyor. İçerisinde güncel olan çoğu oyun vardır cihazın bütün güncellemelerinide kendim yaptım. Sizin tek yapmanız gereken fişe takmak olucaktır. Eğer arzu ettiğiniz oyun olursa elimde geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Cihazda online oynayabileceğiniz CoD Black Ops 2 de yüklüder Serverlar en az 20 kişi olduğunda her vakit oynayabilirsiniz.

Oyunlar

*Pes17 *Gta 5(Türkçe) *Cod Black Ops 2 *Minecraft(Türkçe) *The Witcher 2(Türkçe) *Rise of Tomb Raider *Gran tourisma 4 *Mass Effect 3(Türkçe) *Dishonered(Türkçe) *Child Of Light(Türkçe) *Valient Hearth(Türkçe) *Metal solid Phantum Pain *Max Payne 3(Türkçe) *Fallout New Vegas(Türkçe) *Fifa 17 *Assasins Creed 4(Türkçe) *Dead Light (Türkçe)

Ve daha bir çok AAA ve İndie oyun yüklüdür yaklaşık 40 oyun sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Cihazda 2 kolda sağlam bir şekilde çalışıyor. Cihazda göz zevkinizi bozucak çizik yoktur sadece arka yüzünde 2 adet küçük çizik vardır. Xbox 360 Kulaklığıda sağlamdır MultiPlayer oyunlarda takım şeklinde oynayabilirsiniz.

İlk Fotoğraf Cihazın Fotoğrafıdır.

FİYATI: 550 TL #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10