Nasıl sorucağımı bulamadığım için buraya yazıyorum.
Sizce Sony Z3 ve 55w815 tv almayı düşünüyorum. Amacım telefondan çektiğim görüntüleri izlemek. Sony kombinasyonu yapmak mantıklımı ? haftalık gündemde dediği gibi sony nin androidli tv lerini beklemem gerekirmi ? Telefon ile tv bağlantısı için...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
 • Doğa @doga

  LG Web OS kullanan tvlerle oluyor soyledigin sey. Kuzenim Sony ile ben Samsung ile wifi uzerinden baglaniyorum resim, video, muzik oynatiyor.

 • ismihan yildirim @ismihanyildirim

  Yorumlarınıza teşekkürler, ekstra aletler kullanıp bağlanmak biraz bana zor geliyor. Daha basit olması açısından bu sony olayına girdim. Ama denedinizmi derseniz. Malesef sadece netden araştırmalarım sonucu bu şekilde düşündüm. Ayrıca 2015 tv ler yaza cıkıcak deniyor. Benim o kadar bekleme şansım pek yok çünkü yeni doğan kızımı sürekli video ya almak istiyorum. Bu konuda tecrübesi olan varsa yorumlarını yazarsa memnun olurum. Teşekkürler şimdiden.

 • qwerty @mario5

  Kaynanan seviyormuş z1 ile kdl 55w815b kullaniyorum sor söyleyeyim

 • ismihan yildirim @ismihanyildirim

  Amacımı yukarda belirttim zaten, tamamen fotoğraf ve video görüntüleme amaçlı kullanacağım. Bunun içinde telefon ve tv arasında bağlantıda sorun varmı. Ayrıca bir aparat gereklimi. Video izlerken donma, ısınma vs oluyormu. Ben tamamen bilmeyen birisiyim. Sonucda 5000 tl gibi rakam ödüyecem. Pişman olmak istemiyorum.