Asus Zenpower

Merhaba arkadaşlar, bugün Asus Türkiye elektronik mağazasının açılışına özel fiyatla satılmaya başlanan Zenpower taşınabilir şarj cihazına yakından bakıyoruz. Asus Zenpower komple alüminyum malzemeden üretilmiş, elde tutuş hissi gayet güzel. Powerbank 90.5 x 59 x 22 mm boyutlarında, ağırlığı ise 215 gram. Kaliteli hissini veriyor diyebilirim. Asus Zenpower'in kutusundaki kredi kartı boyutlarındayım mesajına katılabilirim, ancak kalınlık olarak kibrit kutusundan yarım santim daha kalın olduğunu söylebilirim.

Kutu içeriğinden kullanım klavuzu ve micro usb şarz kablosu çıkıyor ancak bu kablo oldukça kısa olduğunu söylemeliyim. Asus Zenpower'in ön tarafında güç düğmesi, beyaz ledli 4 kademeli şarj seviye göstergesi, micro usb şarj girişi ve Usb 2.0 şarj çıkışı bulunuyor. Asus Zenpower'in arka tarafında ise powerbank'a ait bilgiler ve bir takım uyarılar bulunuyor. Asus Zenpowerin teknik özelliklerinden bahsedecek olursak 10.050 mAh değerinde batarya kapasitesi, 5Volt 2.4A güç çıkışı.

Bu sayede Zenpower'in güçlü çıkışı mobil cihazlarınızı daha hızlı şarj etmenize olanak sağlıyor. Asus Zenpower'i yaklaşık 6 saat şarjda tuttum şarz gösterge ledlerinin tamamı yandı, Asus Zenpowerin tam dolu olduğunu anlıyoruz. LG G2 modelini 3 defa şarj etti. Telefonu şarj etme performansıda gayet hızlı olduğunu söyleyebilirim.
#akış #asus #zenfone #powerbank #zenpower

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 29