#Windows10 bazı oyunlarda uyumluluk sorunu;

Dizüstü bilgisayarımı Windows 7'den 10'a yükselttim fakat bazı eski oyunlarda problem yaşıyorum örneğin Rome Total War yükledim açmıyor,hiçbir tepki vermiyor pc birde Medieval 2 Total War denedim d3dx9_30.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor diyor nasıl çözerim bilmiyorum bazı oyunlarda ise oyunu açıyor fakat tam ekran yapamıyorum.yardımcı olabilecek var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba,profesyonel amaçları olmayan,fotoğrafçılığa meraklı ve biraz iyi fotoğraf çekmek isteyen birisi için Canon G serisi sizce yeterli mi?
Son olarak belki yanlış bir kıyaslama olacak ama bu iki makineden hangisini tercih etmek yukarıda bahsettiğim amaçlar için daha mantıklı; Canon EOS M ya da Canon Powershot G16
tavsiyelerinizi bekliyorum,şimdiden teşekkürler..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Bir soru:

Emektar dizüstü bilgisayarım önceden Medieval 2 Total War,Total War Rome düzeyindeki eski oyunları rahat bir şekilde çalıştırırken son bir haftadır oyunu açtıktan kısa bir süre sonra kesik kesik donmaya başlıyor mecburen res atmak zorunda kalıyorum,format attım ama düzelmedi,oyunlar mı kasıyor diye düşündüm fakat Zuma gibi küçük boyutlu bir oyunda bile yapıyor bunu,sorunun kaynağı hakkında bir fikriniz var mı arkadaşlar ?

Acer Extensa 5235

CPU Intel Celeron 900 / 2.2 GHz
Graphics Processor Intel GMA 4500M
Memory 2 GB
Windows 7

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows phone işletim sistemli Nokia telefonlara gelen Black güncellemesi sonrası sık rastlanılan ''güncellemeden önce daha iyi çekiyordu,fotoğraflardaki netlik bozuldu'' vs. söylemlere sık rastladığım için paylaşmak istedim.
Bir önceki Amber güncellemesi ile çekilen fotoları Black sonrası çekilenlerle kıyaslamışlar.Bence Black'te uygulanan algoritma daha başarılı ama tabi ki bu kişiden kişiye değişir,varın bir de siz görün..

http://allaboutwindowsphone.com/features/item/19074_Exploring_the_imaging_improvem.php

Exploring the imaging improvements in Lumia Black for the Nokia Lumia 925

We've already looked at the impact of the Nokia Lumia Black software update on still photo capture on the Lumia 1020, but some of the changes to the image processing algorithms also apply to other devices in the Lumia range. In this feature we compare some before and after photos captured using the...
BeğenFavori PaylaşYorum yap