Fiber ve ADSL internet tarifeleri karşılaştırması

Türkiye'de internet konusunda pazar payı en büyük üç servis sağlayıcının sundukları tarifelere göz atıp, bize sunulan hizmetlerin fiyatlarına oranla ne durumda olduğunu değerlendiriyoruz.

Elbette adil kullanım kotası ve genel olarak kotalar hakkında da söyleyeceklerimiz var.

Turk Telekom, Uydunet ve Superonline tarifeleri başlıca konuğumuz.
Teknolojiye dair son haberleri kaçırmamak için ABONE olun ► https://goo.gl/z4MuvY

TeknoSeyir Ailesi Kanalları:
Oyun Kanalımız: Gamende ► https://goo.gl/MN4ExT
Otomobil Kanalımız: Otoseyir ► https://goo.gl/ZXgxLT

Sosyal Medya Hesaplarımız:
Twitter ► https://twitter.com/teknoseyir
Facebook ► https://www.facebook.com/TeknoSeyir

 

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 217
 • Necmettin Begiter @necmettin

  Programda konuşulmayan bir detay var: Cihaz garantisi. Sağlayıcı modeme 1 yıl garanti veriyor, eğer 3 yıl aynı sağlayıcıyı kullanırsanız o cihaz bozulduğunda (eğer taahhütünüz varsa), bozuk modemle internet kullanmaya çalışıyorsunuz veya yeni cihaz almak zorunda kalıyorsunuz.

 • Alim Bozkayalar @sqn

  video'nun yarısına geldim ama durumun vehametinden içim şişti. uzun uzadıya konuşmaya, herkesin kullandığı kampanyaları saymasına gerek yok. bütün kullanıcılar isyan edip btk "xx mbps'e kadar" saçmalığına müdahale etmediği sürece hepimiz silkeleniyoruz. 8-10 mbps hizmet alınan tarifenin adının 16 mbps veya 35 mbps olması tamamen satıcının inisiyatifine kalmış bir durum. akn'yi amerika'dan almışız ama tarife isimlendirmesi ve kuralları işimize gelmemiş anlaşılan.

 • mfeyzifar @mfeyzifar

  Dsmart ise böyle bir kampanya yapmış, acaba bir paket #TürkTelekom diğer paket #Superonline üzerinden mi sağlandığı için fark var? @gamsizm

 • Erdal Girgin @regolt

  vodafone adsl de 240 akk lı paketi 16 mbps hızında 70 tl ya alabiliyoruz bunu atlamışsınız fiber altyapası olmadığı yerlerde akk yı yükseltebiliyorlarmış.