Adem Helvacı ile Televizyonlar ve Ev Teknolojileri Üzerine Soru-Cevap

Bu Soru-Cevap etkinliğinde konuğumuz Adem Helvacı ile birlikte televizyon, ev teknolojileri gibi konular üzerine konuşuyor ve canlı yayında sizlerden gelen soruları cevaplıyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 58
 • Muhammet Ufuk Toker @mufuktoker

  @ademhelvaci hocam 3 televizyon arasında kaldım.
  Samsung 50TU7000 50"
  Philips 50PUS7805 50''
  Toshiba 50UA3A63DT 50"
  hangisini seçmeliyim. Android olması gönlüm toshiba dan yana ama işin üstadından duymak ayrı.
  Yada acele etmeden 2021 televizyonlarını beklemeli miyim ?

 • Şeref Taşpınar @sereftaspinar3

  merhaba adem bey ben rizeden şeref taşpınar lcd led tv tamircisiyim panel cof çakma makinesi aldık 15 gündür makinede çalışıyoruz ama bi türlü başarı elde edemedik size ulaşmaya çalışıyorum tecrübenizden yararlanmak için mail [email protected] tel: 05442810147 yardımcı olursanız seviniriz teşekkürler..

 • Serkan Özer @serkanozer2488

  Hocam ben led düşmesi vardı onu yerine taktım. Taktıktan sonra çalıştırdım. Bu siyah dikey çıktı. Sorun düzeltirlir mi. Parabant ile baypas yapılır mı ?

 • Adnan Yildirim @adnan-yildirim

  Merhaba Adem bey, öcelikle sağlıklı ve huzurlu bir hafta sonu diliyorum. Sizden bir ricam olucak 1 yıldır cözüm bulamıyorum. Benim sony marka kd 75x8505c model bir tv var. Led bar yanmış diyorlar sony yetkili servis ilgilemiyor. Bar yok astarı yüzünden pahalıya gelir diyor. Ben istanbul büyükçekmecede oturuyorum. Sizin bu televizyonu yaptırabilecrğim güvendiğiniz tavsiye ececeğiniz bir yer varmı. Çok mağdur durumdayım. Kimseye güvenemiyorum.
  Bana bu konuda yardımcı olursanız. Çok sevinirim. İyi günler. Benim tel. 05554057178 AdnanYıldırım