10'UN YOLUNDAYIZ,10'U ANIYORUZ.10/11/193∞ http://fav.me/d85untc

#10Kasım #fikirlerölmez #MustafaKemalATATÜRK #AtamSanaMinnetarız #BizimleBizdeYaşıyorsun #UfuktaBirIşıkBelirdi #10KasımSabahında #GüneşDoğmuyor #CumhuriyetAğlıyor!

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • desidero @desidero

    @metin_bjk_53 ülkemizi kuran ve ordularımızın komutanı olan aynı zamanda da ortak bir paydamız,parçamız haline gelmiş Gazi'yi anmak size neden bu kadar rahatsızlık veriyor.İstediğiniz gibi arınalım,peki o zaman ne olacak?Unutalım bize ilham olacakları,yol gösterenleri.Peki nasıl ilerleyeceğiz tecrübeler olmadan,yeniden mi keşfedeceğiz Amerika'yı? Tüm ortak paydalarımızı atalım mı kenara?"Biz Türk'üz.Türk ne yapardı"diye sormalı demişsiniz,e biz de bunu yapıyoruz Gazi Etiyopyalı mı da onun yolunda gitmek hata oldu?Siz unutabilirsiniz,arınabilirsiniz hatta onu geçebilirsiniz de,sizi engelleyen nedir?Lider olmanızın önünde hiçbir engel yok. Buyrun kimsenin yolunda olmadan,kendi yolunuzu yapın sonra da beni unutun kendi başınıza ilerleyin deyin.Bakalım diyebilecek misiniz?Neyse bu samimi gelmeyen tartışmayı uzatmaya gerek yok.Son olarak bakınız mesela arınmış,yolunda olmayan bir örnek vereyim ve konuyu kapatayım; https://www.facebook.com/U.Kadir.Misiroglu/photos/a.182470021803094.59053.179152168801546/850000145050075/?type=1&theater

    "Tarihlerini unutan milletler yok olmaya mahkumdur" – Gazi Mustafa Kemal Atatürk

    • Batuhan Bengü @benx

      niye bu kadar kafaya taktın abi? @metin_bjk_53 birilerini sevmek zorunda değilsin.. sevebilirsin de... bırak atatürkü, bugün bana biri sen allahı sevmiyosun dediğinde onu takmam. çünkü onun düşünceleri önemli değil...

Ankara'da TBD 31.Ulusal Bilişim Kurultayı Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri sonrasında @leventp @gamsizm ve Teknoseyir müdavimleri ile hatıra fotoğrafı. @sivri @talha-turhal #TeknoSeyir #Citex2014 #bilişim2014 ,Çok fazla sohbet edemesek de görmemiz yetti sizi güzel insanlar,ayağınıza sağlık @leventp @gamsizm .

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Arkadaşlar android 4.2.1 rootsuz telefonumun yedeğini almak istiyorum ancak pc ile bağlantısında sorun var,sanırım usb soket arızası oluşmuş.Hellium(carbon),Titanium,Data Sync yi araştırdım ancak hepsi pc bağlantısı gerektiriyor.Pc bağlantısı gerektirmeyen root istemeyen yedek alma programı var mıdır acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap