Disney Plus'a danaya girer gibi girebiliyor muyuz? Aslında tek istediğim neler var diye şöyle bir bakıp çıkmak. Free üyelik te yok galiba.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Altında bi yorum var;
"Bu maganda da bireysel silahlanırsa nasıl yapacağız ?"

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12
 • Rasko @rasko

  Tavırlara bakılırsa hali hazırda silahlanmış olma ihtimali yüksek. Bireysel silahlanmayı yasaklarsan bu yasağı dinleyecek bir tipe mi benziyor sizce bu adam? Bireysel silahlandırma işte bu sebepten kolaylaştırılmalı. Psikolojik muayene ve temiz geçmiş silahlanmak için yeterli olmalı.

  • Tai per Dog Un @alipektas

   Şu keko, eczacının silah bulundurduğunu ve kullanam yetkisi olduğunu bilse / öyle bi durumda olsa bu kadar rahat atar yapar mıydı mesela bunu düşünmek lâzım.

  • deepL @deepl

   Bu videoda herkesin belinde bir silah olduğunu düşünün ve ilk yumruktan sonrasını canlandırın. Çırak cocuktan, içeriden çıkan adamdan başlayın. Sonra karakterlere silahın verdiği özgüveni ve ölüm korkusunu enjenkte edin. Sağlam empati kurun. Bu videoda kaç ceset görecektik? Kaç cocuk anasız babasız kalacaktı?

  • Rasko @rasko

   @deepl Videodaki dallama, eczane sahibinde büyük ihtimalle silah olduğu kanaatinde olsa bu hareketleri yapamayacaktı. Olay başlamadan bitecekti. Silahı yasaklayınca sadece kanuna uyan düzgün insanlara yasaklıyorsun, bulmak isteyen her türlü buluyor, şunu anlatamadık gitti.

  • deepL @deepl

   @rasko Nasıl yani? Çok sinirlenmişsin. Muhtemelen bağımlısın. İstediğin ilacı vermemişler. Belinde silah var. Kan gölü için mükemmel bir reçete bence. Yasağa rağmen silah edinen kesim genellikle daha karanlık, kaçakçılık, mafya vari işler yapan kesim. Bu dallamamalar değil. Ona bakarsan internetten 2binliraya tam otomatik tüfek alabiliyorsun. Senin dediğin ayrı bir olay. Benim dediğim ayrı bir olay. Ortada "yaşa veya öl" durumu oluşturuyor silah. Karanlık insanlar için değil. Bu ikilemi normal insanların ayağına getiriyor bu silahlanma. Şiddete alışık olmayan insanlar nasıl nerede kullanacaklarını bilmiyorlar. Sonuç kötü oluyor.

 • Pickle Rick @picklerick

  Kovboy misali hızlı çeken kurtulur.

 • huseyin/azuren @hegemen

  Bu silahlanma değilde adaletin anlayışı ve işleyişi duygusunun yoksunluğundan dolayı bu kadar rahat davranıyor.
  Nasılsa başıma birşey gelmez deyip rahat hareket ediyor.Bu şekilde olmadığını bilse bak nasıl efendi olur o mahluk.

 • Alpi Atansay @alpi350

  "Ben öyle haberde gördüklerine benzemem" diyor. 🤔

Telifli şarkılardan kısa kısa kullanmak serbest mi videolarda. Youtube.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ehliyet fotokopisi kötü niyetli birinin eline geçerse neler yapabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Banka çektiğin krediyle doviz vs almanı yasaklıyor. (Kırmızı çerçeveli alan) Şimdi bu kişi parayı nakit çekip kuyumcudan fiziksel altın alsa. Bunu nasıl takip edebilirler ki?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 16

Amazefit GTS3'ün fiyatı düşer mi? Tanıtım fiyatı düzeyinde geziyor hala. Kullanan var mı? Memnun mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Google'dan 2TB depolama planına abone oldum ama telefondan upload edilen fotoğrafları drive'm klasöründe göremiyorum. Çözümü nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Allam fenalık geçircem HP laptop'a ram ve disk upgrade yapmak için 5 senelik tamir deneyimine(!) ihtiyaç var. Yuh.

Bi arkadaşa buna SSD takalım deme gafletinde bulundum.

How to upgrade RAM memory in HP 250 G3, 255 G3 laptop

How to replace RAM memory in laptop HP 250 G3, 255 G3Answers for most popular questions: https://goo.gl/LRJghiMore photo and video guides on our website: htt...
BeğenFavori PaylaşYorum yap