Tüm yorumlarınızı indirebilmeniz için iki araç. Hangisini kullanmak kolayınıza giderse.
Python; requests kütüphanesini kurmanız gerek.
https://codefile.io/f/yOUIZslTeU
PHP; Php.ini'deki max execution time değişkenini daha uzun bir süreyle değiştirmeyi unutmayın.
https://codefile.io/f/oBouaxmBNU
---
Durum paylaşımları için bu yöntem işe yaramıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yorumumdaki typo'yu düzeltmek isterken "Bu yazı silinmiş" diye hata verdi. Birileri siteyi maintane ediyor heralde. @hkellecioglu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Azazil @azazil

    Reis ne alaka ya? Tırı sürenlerin israilin vatandaşı olmadığı ne belli? Filistilnli gibi operasyon duzenleyemez mi koca mossad ? Ama hadi Filistinli diyelim. Ihanet etti diyelim. Eee? Her ülkenin içinde hainler oluyor. Bu hepsini hain yapıyorsa senin durum da vahim. Ülkemiz de ne tür hainliklerle karşılaştık. Bu suçlari kendine yakıştiriyorsan sen bilirsin.

    Ben de bunu yazmistim ama ayni hatayı aldım

İnternet abonelik taahütlerinde 1 yıldan sonra cayma hakkı kalktı mı? 2022'de düzenleme gelmiş sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ben de çekiliyorum!
Yani şimdi yapıyorlar, az önce Kanal 4 Haber'de duyuruldu. Facebook Pazartesi gününden itibaren tüm kullanıcılardan ücret alıyor. Bunu yaparak dışlama yapabilirsiniz. Parmağınızı bu mesajın üzerinde tutun ve kopyala. Paylaşılamaz. Facebook'un hesabıma ayda 4.99$ almasına izin vermiyorum, ayrıca; tüm resimlerim benim mülkümdür, Facebook'un DEĞİL!!! Bu hukuki tavsiye için Larry'ye özel teşekkürler... ve bu bilgiyi yayınladığı için Tim Barker'a:
Herkes yavaş yavaş hackleniyor, evet hack hacklenmedi, hesaplarımızı hackliyorlar, şimdi daha da fazla.
Ne olur ne olmaz diye uyarı: Bir avukat bunu yayınlamamızı tavsiye etti. Mahremiyet ihlali kanunla cezalandırılabilir. NOT: Facebook Meta artık herkese açık bir kuruluştur. Tüm üyeler bunun gibi bir not göndermelidir. En az bir kez açıklama yayınlamazsanız, fotoğraflarınızın yanı sıra profil durum güncellemelerinizde yer alan bilgilerin kullanımına izin verdiğiniz teknik olarak anlaşılacaktır.
FACEBOOK META'YA HİÇBİR KİŞİSEL VERİLERİMİ VE FOTOĞRAFLARIMI KULLANMA İZNİMİ VERMEDİĞİMİ BELİRTİYORUM.
Kopyala yapıştır paylaşmayın Arkadaşlarımın gönderilerinden daha fazla satış reklamı gönderisi alıyorum. Parmağınızı bu gönderinin herhangi bir yerinde tutun ve ′′ kopyala "'a tıklayın. Sayfanıza gidin, "Aklında ne var. " Parmağınızı boş alanda herhangi bir yere dokunun. Tıkla yapıştır. Bu sistemi yükseltiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Borsada mesai dışında girilen ve işlem bekleyen emirleri görebiliyor muyuz? Mesela bir hissenin haftaya satışla veya alışla başlayacağını kesyirebiliyor muyuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Virgin Galactic, yıllar süren bekleyişin ardından ilk uzay turizmi uçuşunu...

Virgin Galactic, yıllar süren bekleyişin ardından ilk uzay turizmi uçuşunu başarı ile tamamladı. Galactic 02 isimli uzay aracı ile gerçekleştirilen uçuşa Jon Goodwin, Keisha Schahaff ve...
BeğenFavori PaylaşYorum yap