iphone XR (ios apple) icin önerebileceğiniz uygulamalar kısaltmalar varmı mühendislik uygulamaları,genel uygulamalar,hayatımızı hızlandıracak vs aklınıza ne gelırse tecrübeli arkadaslar ilgilenirse sevinirim

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Çağın @cagin

  @omerfarukbostan
  Jailbreaki bilmiyorm ama yapınca neler yapıyorsunuz.jailbreaki geri alınca hersey gidiyormu bide

  • Ömer Faruk Bostan @omerfarukbostan

   Jealbraki geri alınca herşey den kastın, eski haline dönüyor. Kaldığın yerden devam ediyorsun. İlk sorun için googleye bakmanı tavsiye ederim.

  • Çağın @cagin

   @omerfarukbostan macbook varmı sizde güncel tel modeliniz nedir jailbreaki iyice öğrendim bugün,jailbreakli sizin vereceğiniz tavsiyeler neler yapıyorsunuz(gördügüm jailbreaklerdeki tweakler hep telefonla ilgili düzeltmeler yaklasık 100 tane tweak felan baktım ama daha cok bana baska seyler lazım tek tusla screenshot alıp aynı anda pc ye paylasması dosya paylasımı aynısını pc den de iphone a yönlendircez vs ne bılıgım daha bole degısık seler lazım)

  • Ömer Faruk Bostan @omerfarukbostan

   @cagin Macbook yok, güncel checkra1n ile jb yapmak için artık macbooka gerek yok ubuntu ile de jb yapabilirsiniz. 2 aya kadar 5s kullanıyordum (ios12). Genel olarak dediğiniz gibi düzeltme babında şeyler kullanıyordum. Reklam engelleme, yutupun arka planda çlışması, cracklı uygulama yükleme, sirinin tam ekran değilde küçük bir bar şeklinde açılması(small siri).Telefonu kullanırken Arama gelidiğinde tüm ekranı taciz etmesi yerine küçük bir bar şeklinde gelmesi. iPhone X gesture leri. Arayüz geçişerini simge boyutlarını vb düzenleme tweakları. Dosya paylaşımı için iFile yada alternatif dosya yönetici car onunla wifi üzerinden dosyalarınızı transfer edebilirsiniz. Genel olarak türkiye de sileo türkiye reposu iyi . Diğer türk sitelerinin repoları eski. Onun dışında genel olarak jb nedir diye aramak yerine, ios13 tweak list şeklinde ararsanız daha hızlı aradğınızı bulabilirsiniz.