Realme XT 128GB tavsiye edermisiniz?

Merhaba

Eşim için telefon araştırıyorum en fazla 3000TL bütçem var araştırmalarım sonucu Realme XT 128GB işini görür gibi geliyor, gözden kaçırdığım başka marka model olabilir diye sizede danışmak istedim. Hafıza 128GB olmalı, oyunlarla pek işi yok (PUBG vs) performans çok dert değil ama normal kullanımda takılma yaşamamalı (youtube, facebook, whatsapp, instagram vs) fotoğraf çok çektiği için kamerası kaliteli çeksin, birde bu kullanım senaryosunda 4-5 sene idare etsin

önerileriniz için şimdiden teşekkürler

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9
  • Ilker Akalınlı @akalinli

    Ben de eşim için Mi Note 10 Lite düşünüyorum 3600TL fiyatı ama tam da karar veremedim acaba çok büyük ve ağır mı olur diye? Realme XT Nerede satılyor, ona da bir bakayım.

  • Alperen Osman Şimşek @alperenosmansimsek1999

    Merhaba, ben de realme xt almayı düşünüyorum ancak amoled ekranla ilgili bazı tedirgin olduğum konular var. Ben bir telefonu en az 2 3 yıl kullanmayı düşünen ve daha çok sosyal medyada takılıp dizi film izleyen biriyim. Telefon ömrü ve göz sağlığı için ekranı önemsiyorum. Şu an kullandığım telefon gm 5 plus ve ıps ekran, parlaklığı açtığım zaman başım ağrıyor ve gözlerim kızarıyor. Bu yüzden amoled ekranın göz sağlığım için daha iyi olur mu? Bir de telefonda ekran içi parmak izi olduğu için ayrı bir cazip geliyor fakat amoled yanığı ve ekran tamiri konusunda düşünceliyim. Telefonda super amoled var ama bu ekranlarda amoled yanığı yaşama durumum nedir? Açıkçası tamiriyle uğraşmak istemiyorum hem masraflı hem de telefon ekranını açık bırakıp gün içerisinde çok kullanan birisiyim. Tavsiyeleriniz nedir sizce sıkıntı yaşar mıyım?

  • Kemal Altıntaş @caffeine

    Xiaomi Note 8 aldım, işini fazlasıyla görüyor şimdilik, umarım 4-5 sene idare eder