Amazon.de sitesinden 300 Euro değerinde alışveriş yapan var mı acaba? Sipariş versem gelir mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7
 • Orcun @orcun

  1500 euro mu ? 1800 euro mu ? öyle bir bedele kadar sınır vardı. Aşınca gelse gümrük ödense bile takılıyor muydu neydi ? hani bu yeni gümrük yasasıyla falan o da eğer varsa değişmiştir. 300 euro'a sorun olmaz zaten amazon vergisini de hepsini ödüyor. Yeter ki yasaklı ürün olmasın. Cep telefonu işte gsm altyapısı olan cihazlar veya kesici delici maddeler telsiz vs ki ona da telsiz şeysi lazım vs. onların harici sorun olmaz.

 • Bogachan Turk @bogachanturk

  Tek seferde, 15 adet Plak almak istiyorum. İstanbul gümrüğünde takılır mı diye endişeleniyorum. Eğer gelir diyorsanız çok süper olur. Açıkcası almak istediğim bazı plaklar Türkiye'de yok bile. Örneğin Overkill - Horroscope albümü. Olanlar ise amazon fiyatı 100 TL, Türkiye'de ise 250 TL. 🙁 Bu iş için para kenara ayırdım hatta biraz şartlarımı zorluyorum bile denilebilir 🙂

 • Bogachan Turk @bogachanturk

  O zaman 5 x 3 olarak mı almak mantıklı gelmesi açısından ?

 • Ali ŞİMŞEK @asdera

  ben bir kaç binlik yapıyorum devamlı. Araba parçalarımı hep oradan alırım.
  Hatta enson yap filtrem gelmemişti telefon açtılar ulaşmamış filtreniz paranızı iade edelim dediler. Hayhay paramı verin dedim.
  1 hafta sürmedi ürün geldi. parada geldi 😀 ( tabi durumu ilettim kendilerine biz çekeriz dediler sizden. Maestro karttan nasıl çekecekse artık 😀 )