Yakında Galaxy S9 alıyorum, fakat cihaz çıktığı zamanlarda exynos modellerinde pil çok çabuk bitiyormuş diye okudum. Ama bu okuduklarım mart'ın sonu nisan'ın başındaki haberlerdi. Acaba o zamandan beri bir değişiklik oldu mu? 2.30-3 saatlik pil ömrü baya kötü görünüyor, bir fikri olan var mı? Problem hala devam ediyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Turkcell'in 50mbps 150gb tv'li paketini kullanıyordum 80 lira ödüyordum taahüt bu ay bitiyormuş ve bundan sonraki paketler 50mbps 100gb 80 lira olmuş bende birkaç siteye baktım en iyi paket hangi servis sağlayıcısındadır diye ama 2 ay sonra akkden sonra düşülen hızlar değişmesi uygulamasında anlamadığım bir yer var acaba bu ay taahüt ile yeni bir pakete geçsem taahüt süresince benim hızım yine 3'e düşer mi?

Bu arada eğer öyle taahüt yapsam bile 3e düşmüyorsa alabileceğim en yüksek hızı alıp akkyi düşük tutmayı düşünüyorum atıyorum 100mbps 25gb gibi sonra 50küsüre düşünce sınırsız 50mbps kullanıyormuş gibi olsun diye

son olarak Turkcell TV çok kullandım çok işime yaradı ileri geri alma özellikleri vb. bu yüzden böyle tv özellikleri sunan ve üzerine internetide veren bir sağlayıcı bulmak istiyorum var mıdır bir bildiğiniz? yoksa turkcell ile devam mı edeyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap