Windows 11 çıktığından beri insider olarak kullandım. Asıl sürüme geçmek için 5 ekimi bekleyecektim ama vazgeçtim yüklüyorum 🙂 Önizleme sürümlerinde bile ciddi bir problem yaşamadım asıl sürümde de çıkmaz herhalde 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 21

https://tiss.gtb.gov.tr/ 'den arama şikayeti oluştururken bile meaj içeriği istiyor. Bir site anca bu kadar özensiz hazırlanabilir. Siteye bakınca bir şey yapmayacaklar da kendimizi kandırıyoruz izlenimi uyandırıyor bende. Bu kadar da özensiz yapılmaz ya arama şikayetini seçiyorum bana gelen iletiyi yaz diyor. 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Alim Bozkayalar @sqn

    bir üstte yazdım, ülkede hiçbir sistem vatandaşı düşünerek tasarlanmış değil, vatandaş için uğraşan dahi vatandaşa külfet çıkarıyor, sonunda vatandaşın canını sıkana yine giren çıkan bir şey yok.

  • fikri @fikri

    Oraya telefonda söylenen şeyi hatırladığınız kadarıyla yazarsanız ve ekran görüntüsü kısmına da arayan numara ve saati görünecek şekilde bir ekran görüntüsü koyarsanız ceza kesiliyor.
    Cezaların kesilme süresi uzun sürüyor ama.

CS'ye ne olmuş lan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şirket kurmadan gelirlerimizin vergisini vermenin bir yolu yok mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

İyi makale den 100 TL civarı bir para kazandım. Bunu hesabıma çekersen vergi açısından bir sorun olur mu? Yoksa böyle ufsk rakamlarda sıkıntı yok mu? (henüz bir şirketim falan yok tabii)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Her ay telsiz kullanım ücreti diye 3,10 kuruş devlet alıyor 40 küsür Turkcell alıyor ama hala evimin bazı noktalarında hat çekmiyor. hiç bir şikayet de işe yaramıyor. Gerçekten artık verdiğim her kuruş haram zıkkım olsun ya. Diğer operatörlere hiç girmiyorum onlar hiç çekmiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap