Spin 30 KG Vinyl Dambıl Set

#spor Merhaba arkadaşlar. http://www.hepsiburada.com/liste/spin-30-kg-vinyl-dambil-set/productDetails.aspx?productId=sporvedscs522&categoryId=387329 linkteki ürünü bugün almış bulunmaktayım. Uzun süredir böyle bir dambıl seti almak istiyordum. Online satış sitelerinde daha uygun fiyatlı olduğu için bu seti tercih ettim. Daha önce hiç salona gitmişliğim yok ve hem diyette olduğum için hem de boş vaktimi değerlendirmek için faydası olacağını düşündüğümden satın aldım.

Öncelikle; uzun araştırmalarım sonucu ürün fiyat performans olarak en uygun ürünlerden biri.

İstanbul Pendikte oturuyorum ve ürün elime 2. gün ulaştı. Kargo olarak yurtiçi kargoyla geldi ve teslimatın hızlı olması artı değer.

Dambılların içi kum gibi bir maddeden oluşuyor ve sadece gelen 1.5 kiloluk dambılın biri hafif kum akıtıyor. Onun haricinde bir sıkıntı yok.

Ürünün bence en büyük kusuru dambılların takılacağı barın biraz uzun olması. Denemek için 3'er kilo taktım ve keşke daha kısa olsaydı diye düşündüm.

Kalite olarak sanırım yeni başlayanlar ve hevesli arkadaşlar için iyi bir ürün gibi geldi. Koku, çatlak vs. gibi şeyler yok.

Son olarak dambılların ağırlığı 28 kilo barların ağırlığı 1'ler kilo. Fiyatı da 62.99tl.

6'şar kilo + 1'er kilo da bar ağırlığıyla totalde 14 kiloda deneme yaptım ve pek zorlanmadım.
Bir süre bu kiloda çalışmayı düşünüyorum. 🙂 Sorusu olan yada şöyle çalış diye önerisi olan varsa yazarsa memnun olurum. Yaş 24 boy 1.76 1.5 senedir baya kilo aldığımdan şu an kilom 85 hedef:75 kilo 😛

Spin 30 KG Vinyl Dambıl Set

Spin 30KG Vinyl Dambıl Set - Çift Barlı   PLAKALAR :      3 KG x 4 ADET = TOPLAM 12 KG 2,5 KG x 4 ADET = TOPLAM 10 KG 1,5 KG x 4 ADET = TOPLAM   6 KG   PLAKALARIN TOPLAM AĞIRLIĞI = 28 KG   BARLAR :   2 ADET PLASTİK KAPLI İÇİ DOLU KISA BAR   4 ADET YILDIZ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler