Led Göstergeli Silikon Kol Saati

<< Aliexpress Linki >>
http://goo.gl/YnqzdU

<< Fiyat >>
1,75$

<< Test Videosu >>
https://www.youtube.com/watch?v=YfogJEX78Zc

Fiyatına göre süper ötesi bir saat. Özellikle çocukların rahat kullanabileceği bir şey. Ama ayarlaması biraz sıkıntı. Hem kendisini, hem de kordununu.

Üstündeki düğmeye bir kez basınca ekran açılıp saati gösteriyor, ikinci kez basınca tarihi, üçüncü kez basınca da saniye yi gösteriyor. 5sn kadar dokunmazsanız gerisin geri kapanıyor. Telefonun kamerası bi türlü fokuslanamadı fotoğrafını çekerken. Test videosunda bunlar mevcut.

Mıknatısla kenetleniyor ve kendi kendine çıkma ihtimali yok gibi bir şey. Zaten tek elle çıkarılması bile zorken kendi kendine açılıp düşmesine pek ihtimal vermiyorum.

Saati ve tarihi ayarlamak için orta tuşun hemen bitişiğindeki,sağ tarafında kalan görünmez tuşu kullanıyoruz. Basarak değeri arttırıyor, basılı tutarak sıradaki kısmı ayarlamaya geçiyoruz. Pratik değil, ama bir kere yapılacak sonuçta.

Kordonu ayarlaması da biraz meşakkatli doğrusu. Oldukça bol bir şekilde geliyor. Sonra siz uçlarını çıkarıp size göre olacak şekilde kesmek suretiyle ayarlıyorsunuz. Tekrar uzatmak gibi bir şansınız yok anlayacağınız.

Sonuç olarak, 3 kuruşluk fiyata böyle şık bir saat alıyoruz. Kötü yanlarına bakmaya bile üşendim yani. Ama yinede inceleme olması nedeniyle de bakmadan geçemedim. Puanım 7/10 olmasına karşın F/P olarak 10/10 değerini hak ediyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler