HAGiBiS USB Ses Kartı

  • $ 4.27 fiyat etiketi
  • 48K / 44.1KHz Sample rate
  • 16-Bit Stereo ses
  • Kulaklık + mikrofon tek porttan

Ürünü Aliexpress üzerinden satın aldım. Ses sorunu olan bir bilgisayarla ilgilenmem gerektiğinde ya da önde ses portu olmayan, arkasına ulaşılması zor olan durumlar için aldım. Bu ürün yoldayken laptobun ses girişi bozuldu, güzel bir çözüm oldu.

Ses kalitesini öyle direk ölçemem ama laptobun temassızlık yapan kendi portuyla kıyasladığım zaman kulağıma bir fark gelmedi. Yani ucuz, cızır cızır çöpler gibi değil, çok iyi çalışıyor. Minicik bir şey olması da benim gözümde bir artı. Zira her zaman yanımda böyle ufak tefek oyuncaklar taşımayı sevdiğim için çantada az yer kaplamaları önemli.

Kullanma klavuzu dil olarak Çince ve İngilizce olarak iki tane, bilgileri içeren bir tablo ve özellikleri yazan satırları şuraya iliştireyim:

Biraz da yakın çekim atalım araya 🙂 Çok net değil ama güzel olduklarını düşünüyorum.

Sonuç olarak çok başarılı bulduğum bir ürün oldu. İlk başta tek portlu olması sorun olur gibime gelmişti ama bu kadar iyi çalışmasını beklemiyordum. Mikrofunu henüz kullanmadım ama bir sorun teşkil edeceğini sanmıyorum. Standart laptop kalitesinde bir sesi var, gayet iyi bir F/P ürünü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler