Apple İphone SE/5S/5 Boostcase 2200 mAh Şarjlı Kılıf

Merhaba arkadaşlar, bende bir iphone SE var. 6 ay içinde batarya performansı %100'den %95'e düştü. Normalde xiaomi mi 6 kullanıyordum, eşime verdim. Eşimdeki iphone 5S'i aldım (daha önce de benim cihazımdı) ama çok eskidiğini fark edince onu da iphone SE ile değiştirdim.

Iphone 5 kasasını her zaman çok sevmişimdir. 5, 5S, SE olarak 3 sene aynı kasasaya destek verdi, şimdi aynısı 6, 6S, 7, 8'de devam ediyor. Bu olay en çok cihazın aksesuar ekosistemine yarıyor, bootcase de onlardan biri: giydirme batarya.

İphone 5 kasası genel olarak zarif bir kasa olduğundan kılıf da çok kaba durmuyor. Boyasının kadifemsi bir dokunuşu var, Bataryayı kullanmazsanız sade kapak olarak da kullanabiliyorsunuz. Bende de mor olan rengi var, güzel bir renk.

Gelelim performansına, 2200 mAh dense de 1650'lik bataryamı sıfırdan yüze bir kez dolduruyor. Gerçi daha 2-3 deşarj şarj yaptım ama kapasitesinin 1800 mAh'dan yukarı çıkacağını zannetmiyorum. Batarya kapasitesini iki katına çıkarmak bu ürün için gayet yeterli, powerbank-kablo derdi olmadan ergonomik bir şekilde şarj ediyorsunuz. Arkasında bir açma kapama düğmesi var, led ışığın rengine göre doluluk oranını gösteriyor (yeşil, turuncu, kırmızı, off). 2200 mAh hızlı doluyor, telefonu şarj ederken 1000 mAh seviyesinde besliyor.

Özetle ben aldım ve memnun kaldım. Ve daha önce ne kadardı bilmiyorum ama 60 lira civarında bir fiyata aldım. Bu kasayı seven ve kullananlara tavsiye ederim. Yoğun kullanım yaptığınız günlerde yanınızda olması sizi kurtarır.

Cihazın şarj girişi mikro-usb, kutudan kablo çıkıyor ama adaptör çıkmıyor tabi.

 

Artılar:

+Şık, yumuşak doku, kalite hissi

+Cihazı bir kez tam şarj etmesi

+Kapak olarak da kullanılabilmesi

+Fiyat-performan

 

Eksiler:

-Batarya kapasite hevesi olanlar için 1600 mAh kapasitenin iki katına çıkması herkesi memnun etmeyecektir. Gönül ister daha kalın olsun 3000 olsun, daha da kalın olsun 4000 olsun 🙂

 

 

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler