Paylaş Paylaş

Honor Watch GS Pro / 25 Gün Pil süresi

Honor'un yeni akıllı saati Watch GS Pro'yu inceliyoruz. Ürünün iki temel özelliği bulunuyor. Birincisi 25 güne varan pil süresi diğeri de sağlamlığı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Büyük Şef @buyuk-sef

  bileklik fiyatıyla versinler yoksa hiç bir anlamı yok bu saatlerin, tvlerdeki 3d gibi yok olmaya mahkum

  • Halil Uçar @ucarhalil

   Valla Murat Gamsız'ın tavsiyesi ile Huawei GT2 aldım iki hafta önce. Bunu alsam daha iyi olurmuş aslında 🙂 İphone ile kullanmama rağmen çok memnunum. En kötü her şey açık 8-9 gün görüyor. Ölçümler güzel. Bir akıllı saatten beklenen her şey var. Apple Watch oyuncak niyetine, neyleyim ben koldan mesaj cevap verebilmeyi. Fiyatını hakediyor bence. Ortalama düzgün bir saat klasik spor akıllı olmayan zaten 1000 TL'den başlıyor. Deri kordon ile mis gibi saat oluyor takım elbise vs. için. Silikon spor kordon ile spor saati oluyor. Bence çok kullanışlı. Tabi kişiden kişiye değişir bu. Sana göre süt bana göre çikolata 🙂 Akıllı bileklik ile kıyas yapılmaz bu ürünler. Çok farklı segmentler.

 • Büyük Şef @buyuk-sef

  Güle güle kullanın. Benim kastım bu fiyatlarla şansları yok, yaygınlaşmalarına imkan yok. Getirdikleri götürdüklerine göre yetersiz bana göre. Yoksa imkanı olan elbette denemek için yine alabilir.