XZ4 <3

Sony Xperia XZ4 renders show a triple camera, extra tall 6.5" screen

These CAD-based renders show that Sony has rethought the placement of the fingerprint reader and the stereo speakers of the Xperia XZ3.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • pabu @pabu

  Ekran cidden epey büyük. Sony belli ki Huawei'nin yolundan gidecek. Büyük ekran, MİNİMAL çerçeve, 2'den fazla kamera. "Bunlar benim özelliklerim, vazgeçmeyeceğim, bu benim tasarım anlayışım" modunda gidecek. Parmak izi okuyucu bile tekrardan yana gelmiş. Tamam power tuşu ile parmak izi okuyucu artık tek bir tuş değiller ama, yine de, yandaki P/İ okuyucu olayına çok alıştım Z5C ile, geri dönmesine ne kadar sevindim anlatamam.

 • BRN @brnspawn

  Üst çerçeve alt çerçeve gibi daha ince olsaydı daha iyi olurdu. Tasarım sade, şık görünüyor ama Sony kamera konusunda bir karara varamadı. Sony adam akıllı donanıma sahip farklı boyutlarda telefon üreten tek firma. Kamera sistemi olarakda diğer firmalar gibi düzgün bir strateji, tüm seride aynı yada benzer sistem kullanmalı.

 • okanaytimur @okanaytimur

  Çok iyi olmuş bence de. Artık çerçevelere laf etmek anlamsız bence. Gövde/Ekran oranı S9 gibi görünüyor ki bence gayet yeterli. Hele o ucube çentiğe hiç girmediği için bir daha takdir ettim Sony'i. Deklanşör tuşunu da unutmamışlar çok hoş bir detay olmuş.

 • muakco @muakco

  Bunun birde minisini yapsa tam alınacak telefon olur.