xbox ve pc sahibiyim. xboxtan memnunum ancak ps4 tarafında oynamak istediğim exclusive oyunlar var. dahası da gelecek gibi görünüyor. sizce 1050ti ı satıp ikinci el ps4 almak mantıklı mı? yoksa bu saatten sonra bu fiyatlarla pc almak, toplamak, ekran kartı vs zor pcnin bütünlüğünü iki oyun için bölmeyeyim mi? #ps4 #1050ti yoksa

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mr. Can 2.0 @extreme

  PS4 tandiginda varsa al oyna geri ver. Bende ikiisde var. Playstation oyunlari olmasa tam bir dram. Oyunlar bitince zaten anlamida kalmiyor.

 • Arda Zeytin @ardazeytin

  Birkaç oyun için elindeki ekran kartından olma. Tanıdık, kardeşlik vs. yoksa o oyunlara para yetiştiremezsin. Eldekini satıp girilecek iş değil o şartlarda.

 • Tansel Şahin @harrower

  Dolar sürekli artışta, PC bütünlüğünü bozarsanız ileride pişman olabilirsiniz. Ben de Xbox ve PC'ciyim sizin gibi. Exc. oynamak istediğimde genelde arkadaşlarımdan cihaz ödünç alıyorum. Arkadaşlar olmasa da herhalde kiralamayı düşünürdüm. Ama sistemi bozmak, şu döviz kurunda riskli bence.

 • Erman Yurdakan @ermanyurdakann

  XBOX varken PC'yi oyun cihazı olmaktan çıkarmak bence mantıksız değil çünkü exc oyun pek yok. Tabii PC exc oyunlar da var (ve aslında en kalabalık exc grubu) ama eğer o oyunlara ilginiz yoksa hiçbir önemi yok, neredeyse bütün mainstream oyunları XBOX'ta oynarsınız.

  Bence mantıklı. Ben konsolda olmayan, olsa bile zerre keyif vermeyen izometrik CRPG, strateji ve diğer bazı PC exc indie oyunlar olmasa sizin yaptığınızı yapar, RX 470'i satıp XBOX alırdım şimdiye, oyun harici işlerde kullanmak için PC var iken çift konsol gayet güzel olur. GamePass, Live, Gold derken zaten bütün kütüphane açılacak önünüze, oyunsuzluk da çekmezsiniz.

 • sawgent @sawgent

  XBOX'ın game pass sistemi yada pc üzerindeki indirimlerde oyun sahibi olma arasında seçim yapman gerekli. Birinden illa ki vazgeçilecekse ben olsam XBOX'ı satıp ikinci el yada yetiyorsa sıfır PS4 alırdım.

  Şu dönemde elinizdeki pc sistemini bozmayın kesinlikle. Oyun için olmasa bile başka yerde illa ki lazım olur. Hele bir de 1050ti gibi oyunlarda yeterli gelecek bir ekran kartın varken o sistem bozulmaz.

 • huseyinekrem @huseyinekrem

  PC oyunculuğu tarafında ne kadar aktifsin? Ayda yılda bir olsa bile oynuyorsan o pişmanlığı yaşamaya değmez.

 • Joe @joe

  Xbox varsa pcyi ikinci oyun makinesi olarak kullanma derim. Ps4 al .