Merhaba arkadaşlar aranızda adsense banı açtıran oldu mu ? 1 yılı aşkın süre önce geçersiz etkinlik nedeniyle hesabım kapatılmıştı. Support'a defalarca yazdım ama hep otomatik mesajlar geliyor sizce nasıl yapmalıyım ? #googleadsense #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • turker @turker

  hic duymadim oyle birsey 🙂

 • Scrite @scrite

  Ban açılmaz ama yeni hesap açabilirsin.

  Yeni açacağın hesaba banlanmış hesaptaki kart veya isim soyisim bilgisi girmezsen sıkıntı çıkmaz.

  Mesela ailenden birinin adına açabilirsin.

 • Ahmet Tokyüz @atokyuz

  Google o konuda taviz vermiyor, eğer banlarsa bir daha sittin sene o hesabı açmıyorlar. Banlanan hesapla ilişkilendirebilecek herhangi bir şeyi de girmeyin. Adres, kart bilgileri, isim ve soy isim gibi. Banlanan hesapta yer alan hiçbir bilgiyi yeni hesapta kullanmayın.

 • sawgent @sawgent

  Eskiden çok sıkıydı o konuda. Son zamanlarda bir nebze gevşetmiş politikalarını. Mesela eskiden kurallarına aykırı bir şey gördüğünde sorgusuz sualsiz hesabı kapatıyordu. Geçenlerde denediğimde düzeltip tekrar inceleme istemen için sana bir şans daha veriyor. Ama yine sorunun nerede olduğunu belirtmiyor. Ben eski bilgileri kullanarak eskisine oldukça yakın bir isimde e-posta açıp tekrar başvurmuştum. Sıkıntısız kullanılıyor şu anda.

 • Emre Özdiyar @yunusemreozdiyar

  teşekkür ederim arkadaşlar öyle deneyeyim bende yeni bir mail ile denedim ancak onu da kısa zamanda kapattı. Geçersiz etkinlik ve ban aynı şey mi ? Aileden birisi en mantıklısı onu da deneyeyim.