Nokia 8 gayet de alınabilir bir telefon. Yapılan testleri de düşünürsek eskideki kalite algısını hissettirecek şekilde üretim yaptıklarını düşünüyorum. Yurtdışında 600 Euro'luk bir telefon, Türkiye'de de ortalama 710 Euro'ya (2999 TL) geliyor ki vergiler dahil iyi bir fiyat diyebiliriz. #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Mesut Kahraman @vigilante

    ya iyi güzel de bu telefonun alt tarafı bildiğin takoz ya.Bİ inceleyeyim bakalım kamerası iyi mi.O da zeiss meiss dediler değil ise OP5 alınır o fiyata kusura bakmasın kimse.

  • Doğa @doga

    Daha ucuza Xiaomi, OnePlus gibi alternatiflerin olmasını geçtim Samsung, Lg, Huawei alınıyor bu fiyatlara. 3150 liraya S8 alıp hem daha iyi tasarım hem de daha iyi kameraya sahip olmak varken piyasaya yeni girmiş ve çoğu insanın yüzünü unuttuğu Nokia'nın bu fiyattan satılması bana mantıklı gelmiyor. Bari tasarım güncel olsaydı. Kaliteyse Xiaomi de kaliteli. Yazılım tarafında da bir avantajı yok. Android One desen değil, Xiaomi, Huawei gibi ekstra özelliklerle bezenmiş kendi yazılımı da yok. Düşündükçe aklıma daha mantıklı cihazlar geliyor. Lenovo Moto Z falan da ekstra özellikleriyle daha cazip. Burada sorun kalite vs değil. 1300 liraya da kaliteli cihaz alınıyor artık. Bu kadar para verince ekstralar olmalı. Tasarım, yazılım, kamera tarafında hiç ekstrası olmayan cihazın bu paraya satılmasını kabul edemiyorum ben.