Ayın daha 5ine yeni girdik ama 2 Bilgisayar Normal kullanım ve netflixden 3 film ile 50gb kotayı doldurmuşum. 4 günlük internet keyfi için 30 günlük internet ücreti ödüyoruz. Artık kaldırılsın bu çağ dışı uygulama #AdilKullanımKotası #AKN #TürkTelekom #DsmartNet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Herakles @herakles

  Baktım benimde 150 GB kotanın 20 GB gitmiş, Sözleşmem biter bitmez superonline 99 TL AKN olmayan paketine geçecem

 • usta @usta

  Altyapı uygun olsa benim de geçmeyi düşündüğüm tarife fakat müstakil evler için superonline tarafından fiber hizmeti verilmesi 20 yılı bulur herhalde. Üstelik İBB tarafından altyapı yapılması engelleniyor.

  TurkTelekom ya da BTKdan biri çıkıp ayın ilk günü, herkesin hızları sıfırlanmışken kaldıran altyapının nasıl ayın ilerleyen günlerinden yetmediğini bana anlatsın, bir daha adil kullanım kotasından şikayet etmeyeceğim.

 • usta @usta

  Hız düşürüldüğü zaman zaten 3 megabit hızı bile alamıyoruz. Bir de online oyun oynayan biri iseniz ve ağı kullanan başka biri varsa hem oyun oynamak işkence haline geliyor hem de internette gezinmek.

  100 megabit bağlantılar için hız 3 megabite düşecek demek tamamen yüzsüzlüktür.

 • Moronist @moronist

  @ultimate 8 mbps = 0.8 MB/sn degil miydi?

 • usta @usta

  @ultimate 3 megabitte de 384kilobyte/sn görmemiz lazım ama 300ü zor görüyoruz. Şu an aldığım değerler ise bunlar. Çok sinirimiz bozuyor.

 • usta @usta

  @ultimate Dsmart özelinde 3 ay öncesine kadar ne kadar kullanım yaparsam yapayım ayın 15inde hız düşürüyordu. İlk 15 gün kraldım :). Son 3 aydır ise ayın 4. ya da 5. günü hız düşüyor. Rusya bağlantılı sunucularda arada tam hız değerlerini görebiliyorum.