#ASUS #dizüstü #yurtdışı @gamsizm #SalihÇelen #salihcln Salih çelen reyizin hazırladığı videolardan ilham alarak interrail yapmayı düşünüyorduk daha sonra araba kiralayıp gezelim diye düşündük. Yaklaşık 11 günlük bir gezi planımız (biletleri aldık) var şu şekilde Budapeşte-Bratislava-Viyana-Prag-Almanya-bratislava-Budapeşte ve dönüş. Bunları yaparken dönüşte budapeşteden media marketten bilgisayar almak istiyorum ASUS G751JY-T7012H modeli internet sitesinde. Başıma ne gibi sıkıntılar gelebilir nelere hazırlıklı olmalıyım? Bilgisayar klavyesi falan ingilizce mi yoksa macarca mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • salihcln @salihcln

  Planı bozmak gibi olmasında Viyana-Budapeşte-Prag arasında otobüsü önerirdim size hatta Bratislava Viyana arasında da feribot 😀

 • Ali Can @ali-can

  #salihcln 🙂 Vallahi araba kiralayacağız kararımızı verdik. Budapeşte havalimanından itibaren araba kiralamış olacağız. Diğer sorularıma cevap verirsen çok daha memnun olurum:) Çok teşekkürler bu arada her şey için.

 • salihcln @salihcln

  macarca olacak klavye büyük ihtimalle, ingilizce özel sipariş vermezseniz. Yolculukta kolay gelsin

 • Ali Can @ali-can

  #salihcln OO bayağı zaman geçmiş. Bilgisayarı aldım 5bin nakit 1 de vergisini geri aldım 4e geldi. Aldığım yer bu vergi geri ödeme sistemine üye değildi sadece devletin sunduğu ana sisteme bağlıydı. Vergi ofisine onaylattıktan sonra istanbula gelince macaristana kargoladım belgeleri tanıdık vardı neyse ki. Klavye macarca. Bilmiyorum bu saatten sonra Türkiyeden elektronik ürün alır mıyım? Türkiye fiyatları inanılmaz durumda.