Bizimkiler niye herşeyi abartıyorlar anlamıyorum.Yok nft açık arttırmaya çıkacakmışta, yok nft alanlar ön sipariş için sıraya girecekmişte.Yav tanıtın açın siparişe işte.

Bugün chery omoda 5 incelemesini izledim yerli bi kanalda.Bizimkiler değişik işlerle uğraşırken elin çinlileri patır patır piyasaya elektirikli araba sürüp türkiye pazarına girdiler bile.Biz hala kendi pazarımıza çıkacağız.

https://www.mynet.com/yerli-otomobil-togg-on-siparise-ne-zaman-baslayacak-turkiye-bekliyor-geri-sayima-gecildi-110107093525

Yerli otomobil Togg ön siparişe ne zaman başlayacak? Türkiye bekliyor, geri...

Türkiye'nin beklediği gün geldi. Yerli otomobil Togg, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılına özel olarak üretilen "100. Yıl Özel Seri" NFT koleksiyonunun detaylarını paylaştı. Akıllı...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Suicide @suicide

  sundurdukce yenilen ekmek artiyor 😃

 • qubit @qubit

  Geçen araba yıkamacı firmanın kanalında Halit Bolkan bir gemi malın yılda 500-600 bin araç satılan pazarda bir şey değiştirmeyeceğini söylüyordu. Fabrika açmaları lazım gibi bir şey dedi. Mantıklı aslında: satış-yedek parça-servis-yan sanayi..Bunlar olmadan Mazda gibi niş bir ürün olur. Bu tabii herkes için geçerli sadece Çin için değil.

  • brcan @brcan

   Chery Türkiye Başkan Yardımcısı Zhenghai Mei, “Türkiye pazarında gelişmemizle birlikte adım adım Türkiye’de bir üretim tesisi kuracağımıza ve araçlarımızı Avrupa’ya ihraç edeceğimize inanıyorum. Bu, bizim beş yıllık strateji planımız dahilinde.” demiş.Bizden önce onuda faliyete geçirirlerse şaşırmam.Çinin bile üretim üssü olmak ayrı ironik olur tabi.

 • Orcun @orcun

  '' Öte yandan Togg'a yönelik kamu alım garantisi de hayata geçiyor. 2035 yılına kadar 30 bin araç devlet kurumlarının kullanımında olacak. İlk alım bu yıl yapılacak. Togg'un kamu tarafından alım sürecini Devlet Malzeme Ofisi üstlenecek. İlk etapta Togg'un C segment SUV modeli, devlet kurumlarının araç envanterinde yerini alacak. ''

  Ya 2035 ne kardeşim ? 12 sene resmen. Allah aşkına örneklendirme için konuşuyorum 12 sene önce dünyada çinli firmalar yoktu bile, hele hele android telefonları işte bilmemneleri sayılı az vardı öyle düşünün. Şuan zebilyar tane çinli marka var o markalar erkek iç çamaşırına kadar evinizdeki modeme kadar airfryerlara kadar üretiyorlar. Daha bunlar 12 sene de kamuya 30 bin tane araç verilecekmiş onun şeyini konuşuyorlar. Bu hızla bu aracı biz sokaklarda 2030 da görürüz artık ? tabi ülke de o vakte kadar KALKINIRSA. O vakte kadarda elin çinlisi gelir burada 3000 km menzillisini satar.