sony wf-1000xm4 kullanan arkadaşlara bir sorum olacaktı telefona bağlıyken bağlantıyı kesip bilgisayardan bluetooth açınca bağlanıyor mu hızlı bir şekilde ? 🙂

unut vs. yapmak zorunda kalıyor musunuz ? incelemelerde uğraştırıcı diyorlar bu konu hakkında da tam emin olmak adına kullanan varsa bilgilendirirse çok sevinirim..

#teknoyardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Harun Soylu @bashfulfish

  PC için ayrı bir kulaklık kullanıyorum. Hatırladığım kadarıyla uğraştırıyordu.

 • ad33p @ad33p

  Bu model bazında bir şey diyemem ama genel olarak bt kulaklıklar son bağlı oldukları cihaza hızlı bağlanıyorlar. Eğer onun bağlantısı kesildiyse, bir süre sonra tekrar arama moduna geçiyorlar, o zaman diğer cihaza bağlanıyorla. Aynı anda iki cihaza bağlanan modellerde farklı olarak ikisine bağlı oluıyor.

 • Raistlin @raist

  wf-1000xm3 kullanıyorum onu anlatayım yeni modelde geriye gitmemiştir heralde. Hiç unut yapmam gerekmedi ama cihazlar arası geçiş sorunsuz değil, bazen bağlantıyı kes tekrar bağlan yapmam gerekebiliyor olmadı kutusuna koyup çıkarmam gerekiyor.

  Sorunsuz çalıştığında ise iki cihaz da açıkken hangisine bağladıysan ilerde kendisi de ona bağlanıyor. Mesela telefona bağlı iken pc yi açarsam telefondan kesilip direkt pc ye bağlanıyor kendi kendine. Sonra ikisi de açıkken tekrar telefondan bağlan dersem artık telefonu tercih ediyor. Bu sefer bilgisayarı kapatıp açsam bile telefona bağlı kalıyor. Tekrar bilgisayara bağlanmak içinse windowstan bağlan demek yeterli telefondan bir şey yapmaya gerek olmuyor.