Akışı indirim ürünleriyle spam yapmamak ve daha hızlı iletişim kurmak adına bugünkü indirimlerden hiç atmadım buraya ancak telegram indirim kanalımıza bekleriz. Yorumlar butonunda buluşuyoruz. Güzel indirimler vardı bugün yine.

▪️Telegram Kanalımız: https://t.me/iseyararindirim
▪️Tüm Listelerimizin ve Linklerimizin Olduğu Kısa Link: https://linktr.ee/iseyararindirim

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Yasin @yasin

  Ürün indirimi paylaştığımda adını geçirdiğim Telegram indirim kanalımızla ilgili genel bir açıklama:

  ✿İndirim kanalımızda bot ile paylaşım yok. Tamamı elle hazırlanmış paylaşımlar.

  ✿Sırf referans olsun diye saçma sapan sadece 5 lira inmiş veya alınmayacak ürünleri paylaşım yok. Adı üzerinde "İşe Yarar"

  ✿Paylaşımların altında yorum yap butonu var. Fikirlerinizi ve deneyimlerinizi sunabilirsiniz. Genelde yer verilmeyen bir şey başka yerlerde.

  ✿Gördüğünüz bir fırsat varsa son paylaşıma yorum olarak atarak dikkat çekebilirsiniz. Gözden kaçırdığımız şeyler olabilir.

  ✿Her cumartesi saat 21'de twitch kanalımızda İndirim-Katalog-Ürün tavsiye yayını yapıyoruz. Önce marketlerin kataloglarına bakıyoruz sonra ürün tavsiyesi isteyenlerin sorularına bakıyoruz. (https://www.twitch.tv/yasinlive)

  ✿Kanala çok fazla market paylaşımı girmemeye çalışıyoruz yayında baktığımız için ve genelde Amazon indirimlerin ön planda tutuyoruz müşteri memnuniyeti önde olduğu için.

  ✿Ekonomik şartlar karşısında olabildiğince fiyat/performans alışveriş yapmaya çalışan insanlarız. Kanaldan bir gelir elde etme amacımız yok. Bunu sadece gönüllü ve hobi olarak yapıyoruz. Hatalarımız olabilir kusura bakmayın.

  ✿Kanalı çevrenize tavsiye ederek ve paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Sayımız ne kadar artarsa o kadar güçlü oluruz. (Linkimiz: https://t.me/iseyararindirim)