Merhaba arkadaşlar, ben poco x3 NFC cihazı kullanıyorum ama bu samsung smart tag'lerden kullanmak için cihazımı satıp Samsung'a geçeceğim.

4 yaşında bir oğlumuz var, başımıza kalabalıklarda gelen bir kaç tane mikro kaybolma vakasından sonra dedik takalım bundan kıyafetinin bir yerine. Airtag için apple almak lazım, daha pahalı bir çözüm, biz zaten xiaomi'den poco x3'e geçmişiz, orta direk yaşamın tam ortasındayız 🙂 Ayrıca TR'deki apple kullanımı tahminen giderek düşüyor, diye düşünüyorum. Samsung da çinlilere pazar kaybediyordur ama networkunun daha iyi olabileceği tahmininde bulunuyorum.

Bu taglerden kullanan var mı? yorumunuz nedir? Ayrıca cihazımı satıp cihaz alacağım için de takaslara açığım 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Tarık @xahve

  garip garip icatlar çıkardılar ya, biz de çocuk olduk annemiz elimizi bırkamazdı, koskoca İstanbul'da ne pazarlara girdik çıktık 1 kere kaybolmadım 😀

  • Emre Akar @zurrani

   Ya gerçekten hareketli ve sıfır söz dinleyen bir oğlum var, özellikle dışarıda 🙂 Çok hızlı gözden kaybolabiliyor, dışarıda gözlerimiz sürekli üstünde bizi yoruyor, safları çok sıkılaştırınca onu sıkıyor.

   Bir piramitte geçen Alien Vs Predator filmi vardı. Orada araştırmacı ekipten bir kadın gizlice silah getirmiş yanında. Diğer ana karakter hatun görüyor, göz göze geliyorlar, sonra silahlı kadın şöyle diyor: "silah prezervatif gibidir, ne zaman ihtiyacın olacağını bilemezsin" 🙂 Bu da normalde işe yaramayan ama bir kere işe yarayacağında olması gereken bir şey oldu bize bakalım. Seversem bir tane de arabaya atarım, çalarlar ederlerse diye 🙂

  • Emre Akar @zurrani

   https://www.youtube.com/watch?v=YuMu4Xqv67A

   Sahne buydu ama şimdi fark ettim o zaman çeviren arkadaş güzel çevirmiş 🙂