Veri kurtarma işlemim yaklaşık 8 saatlik bir operasyonla tamamlandı. Kayıp yok gözüküyor. 1.3 TB veri sağlam. R-Studio kullanması rahat bir yazılımmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Criticalwave @criticalwave

    Ücretsiz dosya kurtarmak içni Recuva programı kullandım hep.

  • den @den

    @adam adamlar bu işten para kazanıyorlar ve crack yazılım kullanmanın hırsızlıktan hiçbir farkı yoktur. Elektronik marketten TV çalıp izledikten sonra geri götürmek mantıklı mı ?

  • hmdgltkn @hmdgltkn

    Merhaba Murat abi, ben PC’ye format atarken yanlışlıkla hard diskimi de biçimlendirdim. Sizin böyle bir videonuz olduğunu fark ettim ve sizin kullandığınız programı PC’ye kurdum, scan işlemi bittikten sonra sağlı sollu karmaşık bazı dosya isimleri çıkıyor, tek tek hepsinin içine baktım sadece resimler, ıvırlar zıvırlar var. Bana lazım olan eğitim videoları arşivim, program arşivim, bazı metinlerim, resimlerim. Bu saydıklarımın toplam boyutu 500, 600 GB boyutunda verilerdir ve ben scan işlemi bittiğinde bunların hiç birini göremedim. Acaba programı ben default ayarında falan mı kullanıyorum ya da bir yerde hata mı yapıyorum anlamadım. 4 defa denedim hep aynı tablo ve ben asıl kurtarmak istediklerime bir türlü ulaşamadım. Sadece bu programda da değil Recuva, Recuva Profesyonel gibi yazılımlarla da bulum. İçerisindekiler bana çok lazım, lütfen bana bir yol gösterin!