#SıcakFırsatlar HSBC Migros Sanalmarket 20TL İndirim

Kampanya, 10.07.2014 (Saat 00:01) – 31.07.2014 (Saat 23:59) tarihleri arasında HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı’na giriş yaparak EFT, Havale, Kredi Kartı Ödemesi, Döviz Alış/Satış, Büyük Adım Başvuru işlemlerinden herhangi bir tanesini gerçekleştiren bireysel müşterilerimiz için geçerlidir.
Bireysel İnternet Bankacılığı’na giriş yapan ve belirtilen işlemleri gerçekleştiren müşterilerimiz Migros Sanal Market’te 75 TL ve üzeri alışverişlerinde kullanabilecekleri 20 TL indirim kazanacaklardır.
20 TL değerindeki indirim kodları müşterilerimize katılım için gerekli şartları sağladıkları tarihten itibaren 1 hafta içerisinde SMS ile iletilecektir.
HSBC tarafından kişiye özel olarak SMS ile iletilecek 20 TL değerindeki indirim kodları, kayıtlı Money Club kartınız ile Migros Sanal Market üzerinden yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
• İndirim kodu, http://www.sanalmarket.com.tr internet sitesinde ödeme ekranında yer alan “İndirim çekimi kullanmak istiyorum” alanına girilerek ve “KULLAN” butonuna basılarak kullanılabilir.
İndirim şifresi Mobil Market uygulaması ve mobil web sitesi üzerinde kullanılamaz.
İndirim kodları 10.08.2014 tarihine kadar geçerli olacaktır.
Kampanya, Migros Sanal Market’in hizmet verdiği iller için geçerlidir.
Migros Sanal Market hizmeti veren iller aşağıda yer almaktadır:

ADANA, AFYON, ANKARA, ANTALYA, AYDIN, BALIKESİR, BURSA, DENİZLİ, DİYARBAIR, EDİRNE, ESKİŞEHİR, İSTANBUL, İZMİR, İZMİT, KAYSERİ, MALATYA, MERSİN, MUĞLA, SAKARYA, SAMSUN
Alkol, sigara ve operatör TL yükleme ürünleri ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar indirime dahil değildir.
Bir müşterimiz kampanyadan yalnızca 1 kere faydalanabilir.
Bir alışverişte en fazla 1 adet indirim kodu kullanılabilir.
Kampanyadan en fazla 10.000 müşterimiz faydalanabilecektir.
HSBC Bank A.Ş. kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişik ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap