12 yıllık çalışma koltuğum, 1 yıl önce home office olarak çalışmaya başlayınca geçen ay hakkın rahmetine kavuştu.Günlük en az 9 saat en fazla bir kere kalkarak kullanırken bel ve boyun ağrısına sebep olmayacak koltuk arıyorum. Cafcaflı görüntüler itici gelse de konfor ön planda olduğu için "gaming" diye geçen koltuklara da razıyım. Kaliteli ve konforlu #koltuk #tavsiye 'si alabilir miyim? Cafcaflılardan Adorenin max office koltuğunu denedim rahattı ama çabuk yıpranacak gibi hissettirdi ayrıca mola verdiğimde arkaya biraz yatırım 5-10 dk dinlenebilmek isterdim. Ikea Markus benim çalışma tempoma uygun mudur?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Furkan Emir @furkanemir

  Ben Koçsan Miranda Yönetici koltuğu kullanıyorum öneririm

 • Emiel Regis Rohellec Terzieff- @regis

  İnternet kafelerde kullanılan Calitte koltuklar var onlara bakabilirsiniz. Siyah düz sade şekilleride var.

 • reducto @reducto

  Max office koltuğu var bende, zamanında 300e almıştım. Şu an ne kadar bilmiyorum ama 500 üstndeyse değmez. Öncelikle çok rahat onu söyleyeyim, 12 saat otursam bile hiç ağrı yapmıyor, ama bana göre boyu kısa biraz kafam boşlukta kalıyor tam dik oturunca, 1 86 boyum. Yıpranması konusunda haklısın, suni deri bende soyuldu zamanla, bir yer buldum orjinal döşemesinden yaptırdım tekrar. Bu koltuğun özelliklerinde yazdığı gibi günlük birkaç saate uygun. Maalesef 1000 lira üstü oyuncu koltuklarına bakman lazım adoreden

 • Anıl Gökmen @anil-gokmen

  gittim büro mobilyası satan yerleri gezdim birisinden canavar gibi aldım, hem öyle acaip acaip parıltılı ledli falan değil, hem sırt ve oturma kısmı kumaş olduğundan yazın suni deri gibi terleme yapmaz. 900₺ civarına geldi. 145derece yaslanıyor v.s. konforu çok iyi, ayak malzemesi ve kolçaklar metal. kolçakların üstünde de kumaş kaplı sünger var. alacak arkadaşlara büro malzemesi satan yerleri gezmesini tavsiye ederim en temizi öyle oluyor.