Herkese merhaba,
Yaklaşık iki yıl önce Türkiye'nin internet kalite haritasını çıkarmak için yola çıkmıştık. Bugün, sistemimizi daha da geliştirerek sadece insanların veri ekleyebildiği değil, eklenen verileri de karşılaştırabildiği bir sistem haline getirerek güncelledik. #internetharitasi

Neden İnternet Kalite Haritası?

Yeni bir adrese taşınırsanız veya internet servis sağlayıcınızı değiştirmek isterseniz, hangi internet servis sağlayıcısının bulunduğunuz yerde ne kadar başarılı ve kaliteli hizmet verdiğini, diğer abonelerin yorumlarıyla ve girmiş olduğu bilgilerle önceden görüp en doğru kararı verebileceksiniz. Böylelikle uzun aylar taahhüt vermeden ne kadar memnun kalacağınızı anlayabileceksiniz.

Haritaya Neden Bilgi Eklemeliyim?

İnternet servis sağlayıcılarının kullanıcılara sunmuş oldukları hizmetin kalitesini, vaat ettikleri hızı ne kadar verebildiklerini son kullanıcıya göstermek istiyoruz. Bunun sonucunda hem internet servis sağlayıcıları arasında rekabet oluşacak, hem de internet kullanıcıları çok daha kaliteli bir hizmet alabilecekler. Kullandığınız hizmetten memnunsanız veya değilseniz, bunu haritaya ekleyerek tüm Türkiye ile paylaşabilirsiniz.

https://internetharitasi.com

Türkiye'nin İnternet Haritası

Türkiye'nin internet haritası ile evinize internet bağlatmadan önce ne kadar kaliteli bir hizmet alabileceğinizi öğrenip, çevrenizde bulunan issleri karşılaştırabilirsiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap