Ugreen 1,5 mt Usb Kablo 8 TL-Ugreen-Baseus ve Diğer Markalarda İndirimler

#AliExpress te ugreen 50 jetona 3 dolara 1 dolar indirim veriyor. Altın uçlu kaliteli şarj kablosu 1.5 m 8 tlye geliyor. Micro, tip c hepsi var.

Aliexpress mobil uygulamasına girin->Jetonlar ve kuponlar bölümüne girin->Jetonlarla kupon alına bastığınızda mevcut jetonlarınız ve aliexpress seçkin kuponları alma bölümü çıkacak. Sayfayı hafif aşağı kaydırdığınızda ugreen official store mağazasının 50 jeton karşılığında 3 dolar altlimitli 1 dolar verdiğini göreceksiniz. İndirim kuponunu aldığınızda mağazadaki istediğiniz üründe 1 dolar indirim düşmekte. Kuponunuzu ister masaüstünde ister mobil uygulamada kullanabilirsiniz. Ancak mobil uygulamada çoğu mağaza gibi ugreende çok küçükte olsa indirimler yapıyor. Mesela şu linkteki kablonun 1.5 metresi masaüstünde 3,14 dolar iken mobilde 3,10 dolara geliyor ve kupon kullanınca 2,10 dolara düşüyor. Şuanki dolar kuruyla 8-8,15 tl civarlarına geliyor. https://tr.aliexpress.com/item/Ugreen-Micro-USB-Cable-1m-2m-3m-Sync-Data-Charger-Cable-for-Samsung-Galaxy-S3-S4/32391749504.html

Jetonlarınızla 1den fazla kupon alabiliyorsunuz ancak sepet başına 1 adet kullanabiliyorsunuz. Kupon aldığınızda 1-2 jeton hediye geliyor. Aynı bölümde cafele, baseus gibi yüzlerce markanında kuponları bulunuyor. Bazı markalar 15 dolara 5 dolar vs.de veriyor. Son baktığımda baseus 6 dolara 2 dolar indirim veriyordu. Güzel bluetooth kulaklıkları var bu markanın. Biraz girip karıştırırsanız işinize yarayacak şeyleri çok uyguna bulabilirsiniz. Ayrıca bu kuponlar varsa aliexpress kuponlarınızlada birleşmekte. Bazı mağazalar kendisi jetonsuzda kupon veriyor. Mağazaya girdiğinizde üstte kırmızı kutu içinde beyaz işaret ve turuncu kutu içinde dolar işareti var. Kırmızı kutu içindeki beyaz işaret aliexpressin bu mağazada indirim yapan kuponunu, turuncu kutu içindeki dolar işaretiyse mağazanın kendi verdiği indirim kuponunu tarif ediyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Tüm blog yazılarını gör