Doğru mu bu 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10
 • welle @welle

  Adamlar biliyor önünde kuyruklar olacağını deliler gibi satacağını önceden hazırlar yani buna yenilgiyi kabul etmektir bu. Powerbank alanlar da keriz hediyesi diyorlardır.

 • Bella Ciao @bestami

  Eziklikte bu Çinliler bizide geçti

  • Alper Kutlu @alper-kutlu

   adamlar reklam yapmış oldu bir kaç power bank ile diceksin delikanlı olsunlar apple üzerinden neden böyle şeyler yapıyoalr iyide piyasa böle şirketler pis oynuyo 🙂

  • Bella Ciao @bestami

   @alper-kutlu Apple hiç oynamıyor ama ,böyle eziklikle işi yok

  • Alper Kutlu @alper-kutlu

   @bestami Teknik olarak rakibinin zayıf noktasına vurgu yapmak ve kendi markasını konuşturmak bunu gerçekleştirmişler eziklik olarak görmüyorum eziklik şöle olur olmayan şeyi olmuş gibi gösterir mesela kamerasını nokiayanın yaptığı gibi sağlam bi makine ile çekip telefon ile çektik yada benchmark sırasında hızı artırıp gücü şu demek gibi bunu zaten huawei yapmıştı oneplusta yaptı diye biliyorum her neyse ama bu adamlar gümbür gümbür geldi nokia htc sony blackberry lg motorola gibi markaları gömdüler samsung desen hindistanda xiaominin gerisine düştü düne kadar taklitçi çin malı ıyyy dediğimiz markalar şuan appledan daha iyi şöle yaparlarsa olurları konuşturuyorlar bu adamlar mı ezik 😀 marka ezik değil yaptıkları ezik dersen bende düne kadar taklit yapıyolardı bırak şimdide bunu yapsınlar ama yarın tüm çin apple’ı gözü görmez huaweiyi aldıklarını varsayalım ozmn işte tam tersi olur apple huaweinin kusurları üzerinden dalga geçerek reklam yapar her neyse herhangi markayı savunmuyorum benim gözümde hepsi paragöz üç kağıtçı ama önemli bi nokta var rekabet tüketicinin yararına sonuçlanıyor ve şuan huawei’yi sorgusuz sualsiz gömersek apple bize yağmurlu havada su koklamaz bunu iliklerime kadar hissediyorum 🙂

 • Yakup ULUTAŞ @yhackup

  Bir hikaye var bir gün adamın biri kadın satmaya karar vermiş, kızmışlar adın pezevenge çıkar diye, demişki iki gün pezevenk derler sonra parayı görünce beyefendi…

  Şimdi iki gün ezik denir sonra iphonedan çok satmaya başlar hiç belli olmaz

 • Furkan Emir @furkanemir

  Birader madem dalga geçiyosun bu heriflerin sevdiği çentiği sen niye kopyalıyorsun ?

Her yerde %100 zam var hiç kimse sahiplenmiyor, gelecek ay’dı sanırım borcun ilk vadesi, önümüzdeki ay önemli ya batarız ya çıkarız.
Allah yardım etsin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 14
Yakup ULUTAŞ paylaştı.

Merhaba TS ahalisi, Mersinde bir reklam ajansında çalışmak üzere yanıma bir grafiker arıyorum. Çok bir beklentim yok corel veya ai kullanması ve photoshopta resimlerin etrafını temizleyebilmesi yeter. Ben zaten senior olarak çalışıyorum yanıma junior bir grafiker lazım. Mersinde olupta eşi, dostu veya kendi grafiker olan varsa benimle mhmmdyldz96@gmail.com üzerinden iletişime geçebilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hadi bakalım, bu sözde aynı parmak izi olan adam birini öldürse hayatın kaydı..

https://www.sabah.com.tr/yasam/2018/09/21/kimligini-degistirmeye-gitti-hayatinin-sokunu-yasadi

Kimliğini değiştirmeye gitti, hayatının şokunu yaşadı

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde yaşayan Adem Kabaca, nüfus cüzdanını değiştirmek için gittiği Kadirli Nüfus Müdürlüğünde, parmak izinin başka birinin parmak iziyle aynı olduğu...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dolara inat 9TL

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 23

Bu mozilla mobilde çok kullanışsız. Aşağı çekince sayfa yenilenmiyor, sağa sola itince sekmeler arasında gezinmiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Bu yerli malı hareketi güzel de , adam ithal malı satamayınca elinde kalınca üzerine yerli malı yazmasına engel olacak şey ne ki ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • D.Taşpınar @epalo

  Etiket sistemi gibi bir şey olacaksa her türlü duruma açık olur. Ha şunu da sormak gerekiyor, bu zamana kadar nerdeydi aklınız?

  • Yakup ULUTAŞ @yhackup

   Etiket veya bandrol farketmez ki hepsinin sahtesi de çok kolay , bizi bitiren bizim içimizde olan kanı bozuklar.
   Kendimizi kendimizzden koruyamıyoruz ki , dış ülkelerden koruyalım

  • Orcun @orcun

   @yhackup Ceza sistemi yok, hakkını arayan adama ceza var, yapana ceza yok. En basiti thh ya adam beni mağdur ediyor thh veriyorum 6 ay vakit kaybediyorum ne için ? bu kansız babası belli olmayanlar yasaya uymuyor diye şikayet ediyorum mağdur ediliyorum aaa 6 ay sonra haklılığım ispatlanıyor ve adalet geliyor. Ulan 6 ay ya ? o telefonu ben bir daha nah kullanırım sen benle dalga mı geçiyorsun ? sistem yanlış işliyor. Ben orada polisi arayacağım adam gelecek kardeş böyle böyle mi bak yasa bu deyip polis bey bu kansızı paketleyip 6 ay içeri atacak öyle düzelir bu işler.

  • Gump @runforrest

   @orcun Paranla rezil oluyorsun işte.

  • Orcun @orcun

   @runforrest Hani çözüm yok, adam daha kutusunu açtık alet bozuk çıkmış bana diyor ki garantiye git ver vs. ulan davar o benim sorunum mu ? koca koca arkasındaki yasalarda yazıyor bu sen onu alacan değiştirecen benim sorunum değil. Vay gittik verdik sıfır makine servise sıra bekle ver birde demesin mi servis yazılım attık al geri ? 15 gün vakit kaybet, birdaha ver 15 gün gene kaybet değişmesin ama bu sefer içi açılsın anakart değişsin vs. aynı yerde gene ver değişim için al o kağıdı git thh ver uğraş babam uğraş, dilekçe hazırla edevletten başvur çıktıyı al thh git ver sıra bekle ohoooo.

  • Gump @runforrest

   @orcun Adamlar şerefsiz zaten!, yıldırarak vazgeçirtmeye çalışıyorlar. 100 kişiden 10 kişi uğraşmaz, gerisi kâr.

 • Gump @runforrest

  Muhtemelen göstermelik takip edilir. 1-2 kişiye arada ceza kesilir, haber yaparlar, halkın gazı alınır. Sonra dediğin gibi olur zaten, her işte olduğu gibi bu işte de samimi olduklarını hiç düşünmüyorum.

Benim matematiğim yetmiyor.

20.000 çekeceğim 35.000 bin ödeyeceğim benim hesabıma göre %80 faiz.
Neden %3 diyolar bu %3 neyin %3’ü

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 14

#benimmasaüstüm diyeceğimi sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

Bilgisayarı kapattığımda monitörden biri bukalemun gibi renk değiştirip duruyor, test moduna mı girdi nedir. Nasıl düzeltilir bu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap