Sonuçta herkes, tanıdığı kadarı ile sözüne inandığı kadarı ile siyasi oylarını belirliyor. Gerçek niyetler nedir net bilemeyiz. Vebali onların boynuna..

Sonuç her ne olursa olsun, Türkiye 🇹🇷 için hayırlısı olsun.

Benim gözüm dolarda bu 15 gün çok zor geçecek kim önde gelirse gelsin. Parti bağımsız sıkıntılı geçecek Allâh yardımcımız olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu kadarcık bass sub. 130m2 evi bass ile doyuruyor, bass valume %70-80 lerde full açınca boğuyor. Ama ses baya yüksek ve basslar net.

Bundan bir tane arabaya koysam yetmez mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 12

Aliexpressten alışveriş yaptım ama burdan yapmadım hiç, sizce bu ürün kaç güne gelir?

https://tr.gearbest.com/novelty-toys/pp_1063958.html?lkid=14653335

Gearbest TR: Elektrik İndüksiyon Pervaneli Uçan Peri

Sadece 32.80TL, Elektrik İndüksiyon Pervaneli Uçan Peri Gearbest TR online mağazamızdan ücretsiz kargo seçeneğiyle satın alın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Eski bir samsung Android telefon var 2.3.4 vardı ben cynogenmod 4.4 yaptım gapps çakmadım yapınca açılmıyor telefon. Sahte yazılım gibi uyarı veriyor..

Gapps çakmadan gps i çalıştıramaz mıyım?
#android

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Siyasilere hiç bir haber kanalının sormadığı veya soramadığı soruları Oğuzhan soruyor, seviyorum bu çocuğu..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • kaancaliskan @kaancaliskan

  Diğerleri iyiydi ama başbakana sorduğu soruları beğenmedim. Elendiği çok belli.

 • Baki Karadeniz @bakikaradeniz

  Bence rezaletti. Eline çok güzel bir fırsat geçmişti yerin dibine sokmak için ama o kadar cesareti yokmuş. Çatır çatır konuştuğu programlarındaki gibi sorsaydı ya soruları…

  • Orcun @orcun

   İşte başbakan olunca olmuyormuş demek ki. Öyle hit için izlenme için duyar için sıktı sıktı, tak tak tak tak tararararara diye havaya taradı durdu e sonuç ? çok güzel tıraş oldu, gargaraya getirdi. 🙂

  • Gardrop Fuat @gardrop-fuat

   Maksat yerin dibine sokmak mı. Sen olayı anlamamışsın. Nasıl hayat bakışın var la senin.

  • Baki Karadeniz @bakikaradeniz

   @gardrop-fuat tanımadığım insanlara la demeyen bir hayat bakışım var.

  • Gardrop Fuat @gardrop-fuat

   @bakikaradeniz tanıdıklarını da yerin dibine sokan bi bakış açın var diyosun.

  • Gump @runforrest

   Empati kurarsanız yapabileceğinin en iyisini yaptı. Kolay değil öyle bunlar duruşu ve arkası olarak çok güçlü insanlar. ( en azından çoğu) Öyle dan dun sanatçıya girer gibi konuşamazsın. 😀 Tüm doğrularına karşı yalan bunlar dese bile alttan alman gereken duruma sokarlar adamı. Güç başka bir şey, özellikle bizim gibi az gelişmiş ülkelerde belli başlı isimlerde olunca ortaya komik görüntüler çıkıyor. En son ben tüm bunların üzerine kendi yorumumu ekleyeceğim bir video çekeceğim dedi. O zaman anlarız üstü kapalı açık durumunu. Ama daha önceden dümdüz gittiği insanlar ve görüşler ile aynı masaya oturarak muhatap alınması bile bence büyük başarı. Takip edenler bilir çünkü her görüşe herkese laf soktu aşağı yukarı bugüne kadar. Saldırarak değil haklı gözlemleri vardı. Düşünsene yaptığın videoda en ufak bir açık olsa güç ateşi senin canını çok rahat yakabilir. Özgürlüğünden eder adamı. En iyi kendisi bilir bunu, babası suçsuz yere 6 yıl hapis yatmış bir insan. Sen buna rağmen çok temkinli adımlar atarak, kese biçe bir iş yapıyorsun. Bu çoğu gazetecinin bile aç kalmak pahasına alabileceği bir risk değil. Tepki alıyorsun ya, tehdit alıyorsun. Var mı ötesi?

  • kaancaliskan @kaancaliskan

   @runforrest haklısınız ama karşısında söyleyemeyeceğin lafları arkasından söylemeyeceksin. Haksız mıyım?

  • Gump @runforrest

   @kaancaliskan Arkasından söylemiyor ki tam tersi aslında yüzüne yüzüne söylüyormuş gibi gidiyordur ona o laflar siz emin olun. Ne şakşakçılar ne medya basın ayağı ve gücü var bu adamlarda. Biz burada yazdıklarımızdan fişleneceğimizi düşünürken bunları bu ülkede böyle yapmak gerçekten deli cesareti. Para kazanmak için yaptığı saçma salak şeylerin sahteliği ne kadar belliyse bunların gerçekliği de o kadar belli ediyor bence kendini. Adamın enerjisi bana geçiyor. Her fikrini savunduğum falan yok bu arada yanlış anlaşılmasın. Yarın nefret de edebilirim ama bu görüş ayrılığından değil duruş kaymasından olur. Bazı dengeler ile oynanmaz etrafından dolaşılır her zaman. Bazıları etrafından dolaşmayı bırak görüşünü belli etmeye bile korkarken bu sinkaflı kinayeli bipli kurgulu eleştiriye soyunuyor. Ciddiyim 1 riskli mevzularda kendinizi adamın yerine koyun tamam takipçisi parası bilmem nesi artıyor yararı var ama riski tehditi vs. de var. Bu adamlar siyasi değil ki koruma ordusuyla gezsin. Elbet bir gün bir yerde topluma karışmak zorunda kalabilir. Bence takdir edilesi bir risktir bunu körü körüne bağlı insanların arasında yapmak.

  • kaancaliskan @kaancaliskan

   @runforrest aynen böyle bir ortamda bin bir çeşit insan arasında her türlü gerizekalı var. Ayrıca arkasından derken demek istediğim yüzüneydi. Bu söylediğim sadece büyük kişiler için değil herkes için. Ayrıca böyle eleştirmekten korkarak nereye gidebiliriz? Tabiki de aşırıcılar gibi saçma sapan eleştirsin demiyorum ama insan omurgalı duruş bekliyor. Eğer eleştiriyorsan tepkilere göğüs gereceksin, bana karışılmasın gibi bir durum beklenemez. Eee ben eleştiriyim ama kimse bana karışmasın, kimse tepki gösteremesin demek olmaz. Laflar ona gitse bile yüzüne söyleyebilmek lazım.

  • Gump @runforrest

   @kaancaliskan Tepki var, tepki var. Önemli olan şu an bu adamın yaptığını kaç kişi yapabiliyor? Yerinde ve tadında muhalefet her zaman iyidir geliştirir. Ama şu an kendine muhalefet diyen o kadar saçma tipler türedi ki bu alakasız, belki de gereksiz adamın fikirleri onları 3’e 5’e katlıyor. Ucuz siyaset ile yapılan muhalefet başka bir şey, kısmen halktan birinin risk alarak yaptığı bambaşka. Bence duruş halen omurgalı fakat yerine göre (doğrusu bu ortamda bu) kendini frenliyor. Videodaki hoş sohbet havasına bakmayın siz. 🙂

  • kaancaliskan @kaancaliskan

   @runforrest bence vanaları biraz açmalıydı ama neyse boşver 🙂

  • Gump @runforrest

   @kaancaliskan Bakalım bahsettiği son yorum videosunu izlersek anlayacağız. Orada açar diye tahmin ediyorum.

  • Baki Karadeniz @bakikaradeniz

   @runforrest Çok haklısın durum bu. Ama bu adamı popüler yapan şeylerden biri omurgalı duruşu değil miydi? Çat, çat programında kimsenin söyleyemediklerini söylemesi değil miydi? Eğer böyle bir adamsan burada da aynı duruşu sergileyeceksin. Yada yapmayacaksın bu programı. Diyor ki biz gittik talep ettik bunu. Etmeyeceksin.

 • LOOP @loop

  Hafif soruların bile çoğu cevapsız kaldı yalnız en az 6 soru tam cevap alamadı..

 • Hamit ÖZLÜ @hamitozlu

  Tahmin ediyorum önce MIT den gelmişlerdir. Almışlardır karşılarına ne soracaksın listesini ver demişlerdir. Elemiş elemiş bunları sorabilirsin demişlerdir. Tabi önce BB sorulmuştur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 18

Bununla Telefon şarj edilemez mi ?
5v’ye ayarladım 3 Ampere kadar verebiliyor , dışarıdan aldığımız çin malı şarj cihazarı 600mh vs verebiliyor..

https://www.robotistan.com/mini-ayarlanabilir-3a-voltaj-regulator-karti-lm2596-adj

Mini Ayarlanabilir 3A Voltaj Regülatör Kartı - LM2596-ADJ Satın Al |...

Mini Ayarlanabilir 3A Voltaj Regülatör Kartı - LM2596-ADJ en uygun fiyatla Robotistan'da! 15:00'a kadar aynı gün kargo, 150TL üzeri alışverişlerde bedava kargo, taksit seçenekleri ve kapıda...
BeğenFavori PaylaşYorum yap