Nasıl olmuş ?
https://teypkodu.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

Emre Fel - Senden Güzeli Mi Var (Lyrics Video)

senden güzeli mi var’Söz / Müzik : Emre FelEnstrümanlar / Kayıt / Düzenleme : Emre FelMix / Mastering : Emre Fel Kapak: SafeinhellMenajer : Ozan BektaşYapım:...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu taralı alanı file yapmam lazım. Yapan yaptıran oldu mu ne kadar tutar acaba 10m var uzunluğu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 20

alan adı almayı düşünen varsa turkticarette 89 TL.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Qcy T20 - 599 TL
F/P oranı daha iyi bir kulaklık var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

keysepeti'nden alışveriş yapan oldu mu win11 key lazım.
Home olan Win11'i Pro'ya yükselteceğim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Blutv lazım oldu hepsi burada premiumdan kod aldım ama iPhone hesabı ile girersen kampanya olmuyormuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gıbırnetten memmun olmayan var mı ? altyapı olarak sormuyorum o bölgeden bölgeye değişir genel olarak ödeme hizmet destek vs

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Televizyon ile Bulaşık makinesini aynı prize bağlamak ile , farklı odalardaki prizlere bağlamak arasında fark var mı ?
ikisi de aynı anda çalışırken birbirine zarar verme açısından.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11
 • cgdincer @cgdincer

  Bilemeyiz evinin tesisatı nasıl yapılmış.

 • Tunahan Avsallı @awsalli

  Aşırı elektrik tüketen (elektrikli ısıtıcı vb.) cihazlar ile birlikte çalışmasını doğru bulmuyorlar. Elektrikli soba vb. ürünlerin priz erittiğini bilirim. Yeni evlerde sigorta sayısı artmaya başladı. Eskiden 3-4 sigorta ile bütün evi döşerlerken, şimdi tek oda için 3-4 sigorta kullanılıyor. Artık klima, çamaşır makinesi vb. hatlar için ayrı ayrı sigorta çekiliyor. Az sayıda olması zarar verir mi dersen, 25 yıldır oturduğum evde, 3-4 sigorta ile bir sürü cihaz aynı anda çalışıyor, bir sorun yaşamadım.

  Not: Amfi, ses sistemleri vb. hassas cihazların, motorlu ürünler ile aynı hatta takılmaması gerekiyor. Motorlu cihazların oluşturduğu paraziti, ses sisteminden çok rahat duyabiliyorsun. Hatta bu işin uzmanları, ses kaynağı olarak bilgisayar kullanacaklarsa, Fanless kasalar topluyor.

 • Fırat Duran @firat_duran

  Ben ana kabloyu kendim yaptım, 2.5luk uzatma kablo kullanıyorum ve 30m uzunluğu var. 7 fiş girişi var. oda örümcek ağı gibi her yerden kablo geçiyor.
  Şuan 2 oyuncu bilgisayarı, 1 kurutma, 1 çamaşır, 2 tane fanlı ısıtıcı, köz ocağı, 1 tane kocaman led ampul bağlı. Arada fişin olduğu yere bakıyorum alev atıyor 😀 1-2 haftadır fazla yüklenmemeye dikkat ediyorum çünkü kesin patlayacak bir gün. Ancak sizin senaryoda sıkıntı olmaz. Kabloya aşırı yük binmez ise sıkıntı olmaz, sıkıntı olursa zaten kablo yanar yine de cihazlara birşey olmaz.
  Yani tv kablon yanmaz, bulaşık makinen de yanmaz. Ona bir tane ufo bağladın diyelim, kablo kalitesiz ise ufonun giriş yeri yanar muhtemelen.

 • Reginald 'Bubbles' Cousins @digitalanimal

  bulaşık makinesi ve kettle aynı prizde çalışırken sigorta atıyor ama kettle'ı yan odaya takıp aynı anda çalıştırınca sorun çıkmıyor.