Asustan başka telefon almamaya karar verdim 🙂

Telefonun sadece arka kapak değil ön lcd kasası da değişmiş kasada boya atmaları vardı, on ekranda leke vardı minik bir yerde gitmiş o da yani lcd değişmiş aslında onu hiç yazmamıştım, kırık arka kapağı geri göndermişler

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 16

Tavana Uyduları ve yıldızları yansıtacak bir gece lambası arıyorum var mı bildiğiniz bir ürün ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Normal zamanda uzunları sisleri gözümüze gözümüze sokarlar havada full sis var adamlar farları bile açmıyor ne kadar ters insanımız var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 20

https://youtu.be/VoNEpCPw0QA

Şu kurgu video işini daha iyi yapan yok sanırım

iPhone 12 ve 12 Pro Kutu Açılışı, MagSafe ve Kılıflar (Tamamen Türkçe)

iPhone 12 ve 12 Pro Kutu Açılışı, MagSafe ve Kılıflara bakış. 🇹🇷iPhonedoTR // Türkçe 🎥YouTube: http://www.youtube.com/iPhonedoTR 📘Facebook: http://www.facebo...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arka kapak çatlaktı, onun parasını ve işçiliğini benden aldılar, (108TL İşçilik , 140TL arka kapak)
Arka Kapak , Arka kamera, Kablo ve adaptör değiştirilmiş yenisiyle, garatisi 14 gün sonra bitiyordu gider ayak yenilettim telefonu 🙂
#asuszenfone5

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sizce bu döndemde 4-6 yaş grubu için okul etkinlik vs kurslarına çocuğu göndermek ne kadar mantıklı, çocuğu olanlar yorumlarsa sevinirim

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 15
 • Şahin Aygün Yıldırım @sahin

  Merkezi yerlerde sıkıntılı. Ben olsam göndermezdim.

 • kei @kei

  Çocuğum olsa hiçbir yere yollamam ve verebilecek zamanım varsa eğitimini kendim veririm bu şartlarda.

 • Erdinç B. @erdincb

  Ben kızımı jimnastiğe ve haftada 2 gün okula gönderiyorum. 8 yaşında. Artık kafayı yedi evde. 1000 yılda olacak şey bu çocukların başına geldi. Bir şekilde bununla yaşamayı öğrenmemiz lazım. Bir yere gideceği yok bu lanet virüsün. Sonsuza dek saklanamayız.

 • turker @turker

  üst solunum yollarıyla ilgili hastalıkları ağır(grip oldu, ateşi 9-40 oldu 2 gün boyunca, bronşit oldu, 3 gün hastanede yattı vb.) geçirmiyorsa çok da endişe etmeye gerek yok. evet, 1/1000 yada ne bileyim 1/10000 ihtimalle virüsü kaparsa çok ağır hasta olabilir vs. ama aynı ihtimal başka hastalıklar için de olabilir zaten.

  çok büyük kreşler yerine görece küçük olanlar, tercih edilebilir.

  o yaşları evde oturarak geçirmesin mümkün olduğunca. yarım gün kreş, haftada 1-2 sefer sevdiği bir kurs/etkinlik. Fiziksel aktivitesi arttıkça yemesinden uykusuna ve hatta sağlığına kadar hemen herşeyi daha "normal" oluyor.

  • blog.yakupulutas.com @yhackup

   Haftada 2 gün , 3 saat, 7 kişilik her sınıf

  • turker @turker

   @yhackup haftada 5 gün de olsa zaten ya hasta oluyor ya gitmek istemiyor ya sınıftaki çocuklar hastalanıyor aman bulaşmasın diye kasıtlı gönderilmiyor vs. derken, zaten en azından %30 fire veriyor bir yılda 🙂 zorunlu değilse tüm gün gitmesin. 3-4 saat ideali bence. sonra sıkılıyorlar zaten.

   kreşlerde en önemli hikaye, çocuğun kişisel gelişimine katkı sağlaması. oraya tükürülmez, oraya çiş yapılmaz, kaşık öyle tutulmaz vs., kitap öyle karalanmaz, boyalar yere saçılmaz, oyuncaklar şöyle toplanır vs. bunları evde ne kadar anlatırsan anlat, uygularsan uygula, topluluk içinde davranışları ister istemez değişiyor. ingilizceden 5 kelime öğrendi, yok istiklal marşını 4 satırını ezberledi göz boyamadan öteye gitmez. 3 ayda unutacak hepsini zaten. dolayısıyla akademik olarak hiçbir şey öğrenmese de olur bence. Hatta daha iyi bile olabilir. Özele de gitse devlete de gitse, oo sen bunları öğrenmişsin sen bu derse girme demeyecekler. Paşa paşa yine aynı şeyleri dinleyecek ve ıkıldığı için arıza çıkaracak.

   Fiziki aktiviteyi seven bir çocuksa bazı fitness salonlarının çocuklar için programları oluyor haftada 1-2. Eskileri kültür fizik dediği hareketleri müzikli filan yapıyorlar. eğlenceli oluyor. Dans kursları veya spor kursları düşünülebilir.

   Yok daha sakinse, resim, satranç vb. kurslar düşünülebilir.

   Özetle 3-4 günü evin dışında bir ortamda geçirmesi ve mümkünse kendi gelişimine paralel birşeyler öğrenmesi iyi oluyor. Hem çocuğun kendine güveni artıyor hem siz çocuğun aksayan yönlerini görebiliyorsunuz.

Kimlik ve ehliyeti yenileyeceğim yatırmam gereken ücretler bunlar mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Samsung kapıya koymam dedim ama, #M51 yi inceledim teknosada baya iyiydi cihaz, 7000mh da çok iyi , benim asusun 3200mah pili iki gün rahat götürüyor , 7000mah 4 gün götürür mü ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Her işini atmde yapan insanlara uyuz oluyorum, bir saat onu yatır bunu çek, bu çağda telefon var İnternet var 😠

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 16
 • Hüseyin @hcennet

  Elimdeki nakit parayı bankaya nasıl yatıracağım? Camscanner ile mi taratayım?

 • CanSimit @cansimit

  Nakit işlemi telefondan, internetten nasıl yapacaksın ki.

 • heegee @heegee

  Ben de her şey için PTT’ye gidenlere...

 • Ufkabakan @ufkabakan

  "onu yatır bunu çek" kısmı telefondan olmuyor maalesef. Sıklıkla olmasa da ayda 1-2 kez ATM den toplu para yatırma, para çekme işlemlerim oluyor. Arkada bekleyenleri mağdur etmemek adına tek seferde 4-5K kadar yatırıp, işlemi bitirir kartı alır, dolaşır tekrar sıraya girerim. Misal 1 saate anca XX K yatırdım bu şekilde ama kimseyi uzun uzun bekletmedim arkamda. Asıl sıkıntı, ne yapacağını bilmeyip uzun uzun menülerde gezenler, elindeki bir tane hesap nosuna ödeme atmayı beceremeyenler. Yatırıp çekenden sorun olmaz genelde.

  • blog.yakupulutas.com @yhackup

   Anlamadığım bir konu , aynı atmden para çektin sonrasında paraya hiç dokunmadan geri aynı atmye para yatırıyor neden ?

  • Ufkabakan @ufkabakan

   @yhackup Bunu yapanı ben de görüyorum. Aklıma iki ihtimal geliyor,
   1* Nakit avans çekip, kredi kartının borcunu geri yatırarak borcunu öteliyor ama faiz sebebi ile büyütüyor.
   2* Kendi hesabındaki paradan kart borcu ödemeyi bilmiyor, önce çekip sonra borç ödeme kısmında nakit ödüyor.

   Benim para yatırma çekme işlemlerim, A bankasından çekilmiş parayı B bankasına yatırma şeklinde oluyor. Ticari hesaptan nakit/ödeme çekip, şahıs hesabına yatırdığım için doğrudan transfer mümkün değil. Diğer bir hususta yurtdışı bankasına ait kart ile sadece ATM den işlem yapabiliyorum.

  • blog.yakupulutas.com @yhackup

   @ufkabakan yok sizinkinden bahsetmiyorum aynı atmde yapıyordu dünki, nakit avans çekip karta yatırma telefondan mümkün, hayır bunları bilmeyen insanların akıllı telefon kullanmaya da hakkı yok kullanmasınlar artık yani