Bir arkadaş villasına kamera taktırmak ister, dışarıdayken evindeki çalışanları izlemek için , odalara ip kamera koymayı düşünüyoruz kullandığınız bir ip kamera var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 18

Profersor nokta atışı yer vermiş sivricede deprem bekliyorum kenstel dönüşüme yoğunlaşılmalı diye.. nedense dinlememişler.

izlediğim haberde yıkılan binanın önünde adam kentsel dönüşüme başvurduk gelip sağlam raporu verdiler diyor,

Bir diğer konu yıkılan iki binanın altındaki market, daha çok mal sığsın diye iki kolonu kesmiş , cinayete teşebbüsten yargılanması şart bunların..

https://www.facebook.com/watchparty/412083842907963/?entry_source=FEED

Facebook'a Giriş Yap | Facebook

Arkadaşlarınla, akrabalarınla ve tanıdıklarınla paylaşımda bulunmaya ve bağlantı kurmaya başlamak için Facebook'a giriş yap.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Fırat Duran @firat_duran

    Devlet denetim yapmaz, millet bodoslama alır. Herkes biliyor çok kötü deprem olacak diye. Yıkılınca umrumuzda oluyor. 2 gün sonra unutuyoruz. Millet dışına bakıp ev alıyor. Orda adamlar ölüyor bizimkilerde klavyeden yazıyor vergiler nerede vergiler nerede, vergin, bağışın adamı kurtarmayacak. Kurtulursa veya çevreye erzak vs gidiyor. Ev yapılır. Ama yok biz siyaset yapalım hala. Vergi verdim nasıl yıkılır? Allah kolaylık versin canıyla uğraşanlara. Birde böyle durumlarda yok vali yok belediye yok Cumhurbaşkanı vs gitmesin oralara. Herkes peşlerinden koşuyor. 500 kişi toplanmışlar gene başlarında. Bir olay bitsin insanlar kurtarılsın kim gidiyorsa gitsin.

Böyle Kindle daki ekran teknolojisini kullanarak monitör yapan birisi çıkmayacak mı , öyle bir monitör lazım aslında bana

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13

Office Outlook'ta mail gönderimini geciktirecek bir ayar var mı ? 30 saniye 60 saniye geç gitsin gönderdiğim mail.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son ses kopun 😀

bu iğrenç herifi dinlemeye başlayınca bırakamıyon

https://youtu.be/p64X_5GX0J8?list=RDp64X_5GX0J8

LINDEMANN - Knebel (Official Video)

Stream or buy the track here: https://umg.lnk.to/Knebel "F & M", the new Lindemann album – out now: https://umg.lnk.to/FundM Video Director: Zoran Bihac Vide...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

183TL BKM için çok pahalı değil mi ya 🙄
ÇGHB2 için

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 17