Notebooka Floppy sürücüsü eklemem lazım , Eski disket sürücüsü olan bilgisayarda yaşadığım bir sorunu çözmek için bunu nasıl yapabilirim var mı bir yöntemi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Lie to me 'yi izleyenler bilecektir ülkemizde böyle yeteneği olan bir türk var mı bir youtube kanalı falan var mı ?

Ya bende anlıyorum ama nereden anladığım konusunda fikrim yok , bu adamın şöyle sıkıntısı var diyorum nereden anladın diyorlar bilmiyorum öyle hissettim diyorum bir kaç ay sonra çıkıyor ortaya 🙂

konuyu nereye vardıracağım bu siyasilerin konuşmalarını inceleyip yakalayabilen birileri var mı acaba , sadece mevzular serisini analiz etse de olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

32GB nin %44'ü nasıl 8 GB oluyor ki saçma değil mi, görev yönetcisi sanki Rami 16 görüyor. Kasım kasım kasılıyor cihaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Adam annesinin kellesini kesip balkondan atmış ya la, şimdi bu adam kesin uyuştutucu etkisinde diye indirim alır hapse atarlar hapiste bizlerin verileri ile beslerler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vergi ödemelerinde neden kredi kartı dayatması var anlayan var mı neden normal hesaptan ödeyemiyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iOS 16dan sonra ilk bir ili gün herşey normaldi şimdi aşırı ısınıyor şarjı emiyor. Dün YouTubea video yüklenmeye başladım alev alacak cihaz en son böyle çözüm buldum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

Bugün kızın okuluna yanlışlıkla ikinci defa para göndermişim şimdi baktım iptal et seçeneği var galiba pazar günü olduğundan dolayı iptal ettim bankaya iptal talebi oluşturuldu dedi. İptal edilir mi başına gelen oldu mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7