https://www.kubamotor.com.tr/model/tk-03/

Acık daha ucuz olaymış alırdım 13 bin çok buna

TK-03

Yüksek görüş mesafesine sahip son teknoloji farlar Sokak ışıklarının yardımcı aydınlatması olmadan tamamen kendi ışıklarıyla sürüş yapmanız için tasarlandı. Uzun menzilli...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu Ramazan esnafa bayan büyük sıkıntı olacak sanırım, iftar menüsü yapamayacaklar e aynı saatte herkese paket servisi de yapamazlar, kimse soğuk yemekte istemez.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 12
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Valla haklı haklı da gerek yok. 500 tane olumlu yorum 1 tane olumsuz vs takılıp niye sinir ediyor ki kendini Levent abi ? Yani bunun sonu yok işte, illa birisi yazacak. Görmezden gelinip veya gerekirse ağzının payı verilip engellenip geçilir yapacak birşey yok. İnternet böyle bir ortam sonuçta.

  • Doğuş @dogus

   bende bu terbiye konusunda takıntılıyım o an chatte gözümün önüne gelse sinirlenirdim sanki. Özellikle bu kendini trol zanneden terbiyesizlere çok fitil oluyorum. Yaş 35-36 oldu artık bazı şeylerde karşıdan da benim büyüklerime gösterdiğim saygıyı bekliyorum.

   Ama dediğin gibi online bir mecrada lebiderya yada labaleb insan kaynıyor haliyle terbiyesizi de, zeka seviyesi düşüğüne gelecektir, gülüp geçmek gerek. Hatta belki normalde Levent Abi'de geçiyordur ama o an şalter atmış demek =)

  • Orcun @orcun

   @dogus O çeti mesela online da akıyor ya sadece abonelere has olsa 5 lira bağış atan min olunca chat açılsa daha iyi olmaz mı ? olur. Ha gene trollüğünü yapan 5 lira verip gene yapar mı ? yapar ama bir önlemdir hiç olmamasındansa, öbür türlü önlem bir filtre yok. Keza gördün olumsuz yorumu en fazla '' AAA BAKIN GENE GELDİ BİRTANE AMİP TEK HÜCRELİ TERLİKSİZ HAYVANDAN BOZMA BİRİSİ '' diye de geç gitsin. O arada da ama herifi banla işte bir moderasyon lazım. Böyle böyle 2 tane filtreyle trollerin zaten önünü kesersin. Ha gene filtreyi aşacaklar bu olacak yani ? o zaman işte yüzde yüz çözüm yok. Ama yüzde yüz çözüm yok diye de yol geçen hanı gibi ortama çevrilmesine de gerek yok. Azcık filtre lazım. Teknoseyir'e bile bugün 10 saniyede üye oluyorsun ve tempmailden öyle dandik tek kullanımlık mail adreslerinden oluyor. Bunu 4 yıl 5 yıl evvel de dedik yani ya gmail outlook ve hotmail harici kabul edilmesin ? yeni gelen adam blog ve inceleme yazamasın ? form istensin adı soyadı doğum tarihi vs. vs. tamam gene sallayacak adam uğraşır sallar ama dedim ya en başından bir filtre oluyor bunlar. Yani yapacak birşey yok nasılsa aşılacak nasılsa şu şu olacak gerek yok hesabıyla bu iş olmaz. O zaman hepimiz öleceğiz anasını satayım geberelim ne yaşıyoruz ki acı çekiyoruz pandemisi yok bilmemnesi manyak mıyız ? sıkalım kafamıza haydi yallah. 😀

  • Doğuş @dogus

   @orcun 😀 😀 😀 bi ara çözüme gidecek sandım yazı yalan yok =) ama gerçekten bir moderatör şart, hatta soruları onlar bile görmesin moderatör eleyerek onlara göndersin. Zaten chatin yarısı sorduğu soruyu kopyalayıp google'a yazsa cevabını bulabilecekken yazıyor, onlarda elenmiş olur.

  • Orcun @orcun

   @dogus Dün herifin biri aynı soruyu 50 kere sordu ya notebook alacakmışta işte acer bilmemne alayım mı ? diye bildiğin bıkmadan sordu. Ya oğlum yaz google'dan bak yahu ? olmadı gel akışta sor ? ilkten yardımcı olacaktım gördüm sonra baktım aynı soruyu bekleyip bekleyip yazıyordu. He dedim bunun derdi başka. 😀

 • Furkan4134 @furkan4134

  yorum silmek yakışmadı, hakaret yok bişey yok niye siliyorsun ki?

Beyaz eşyadan anlayan arkadaşlar vardır.

Bulaşık Makinesinde böyle ses geliyor o dönen şey bir şeye çarpmıyor kapatıp açınca düzeliyor bazen bir iki def aç kapa yapınca düzeliyor ne olabilir.

https://youtu.be/-vcoC9RDQ9c

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Acil hastaneye gidebiliyor muyuz kendi aracımızla

BeğenFavori PaylaşYorum yap

8 metrelik Cat5 kablosuna 3metre ek yapsam nolur ki 😬

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

İlgi çekici görünüyor ne dersiniz başlayayım mı ? 10 üzerinden puanlayın bakalım.

Edit: 7/10

Güzel dizi beğendim bugün 10. Bölümü de bitirdim devam edecek mi bilmiyorum ama son zamanda zevk alarak izlediğim bir dizi idi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kimisi indirim umuduyla beklemedeydi kimisi ÖTV indirimi. Ama en ucuz Egea'ya 10 bin lira zam geldi. 1.4 ve en boş paket 140 bin lira oldu...
#zam #ötv

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16
 • burakzdnr @burakzdnr

  Ülke insanı kalitesizliğe mahkum oldu! O 1.4 motor neredeyse 15-20 yıldır kullanılan külüstür bir teknoloji içeriyor. İki airbag, arka tekerler kampana, yürüyen fosile döndü iyice ucuz otomobiller.
  99 model b sınıfı arabalara 80-90 bin para isteniyor. Güvenle araca binmek vatandaşa haram. Bir kaç yıl önce o paraya audi a3 satılıyordu.
  Dondurma diye alırsın içinde süt olmaz, marketten süt alırsın içinde yağ olmaz ( eskiden yüzde 3 yağlı satılan sütaş süt artık yüzde 2-2,5 yağ ile satılıyor)
  İnternet altyapısı yıllardır yerinde sayar.
  Çocuğun eğitimi için adam gibi bilgisayara paran yetmediği için dandik tablet kullanmak zorunda kalırsın.
  Hobi edinmek, kitap okumak zaten çok çok büyük bir lüks zaten...
  Neyse egea dan nerelere hittik, fren yapmazsak en iyi ihtimal banlanırım.

 • Piazza del Pizza @pizza

  Bu piyasada bekleyerek fiyatların düşeceğine inanan varsa gülüp geçmek lazım

 • Nakahella @nakah

  Neredeyse tüm araçlara %10 civarı zam geldi Cliolar i20'ler aklına gelen ne varsa.

 • supernova @supernova

  2 inci el araç fiyatlarına bakınca kanım donuyor, sıfır araç fiyatlarına bakınca komple donuyorum 😬😬😬

Kullanmadığım zamanlarda üst kısmı ısınıyor , gelsin komplo teorileri 😬

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11