Tevfik BEKTAŞ paylaştı.

Bozuk sabit diskten veri kurtarma nasıl yapılır?

Editörümüz Murat Gamsız, bozulan diskindeki verileri nasıl kurtardığını anlatıyor. Video içinde geçen uygulamaların linkleri aşağıda. Siz de yorum alanında kendi tecrübelerinizi aktarabilirsiniz.

Testdisk

R-Studio

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 136
  • datakurtarma @datakurtarma

    Merhaba, eğer bir data kaybı yaşıyorsanız her şeyden önce bilmediğiniz fiziksel ve yazılımsal müdaheleden uzak durmalısınız. Data üzerinde ne kadar fazla işlem yapılırsa verilerin kurtarılma ihtimali giderek o oranda azalmaktadır. Eğer sorun fiziksel değilse veri kurtarma programı ile kurtarılabilecek dosyaları görmeye çalışabilirsiniz. Her durumda bu çözüm olmayabilir, sorunun ne olduğu ile doğrudan ilgili. Bu durumlar için firmamız tarafından satışa sunulan https://www.tahlis.com - Tahlis Veri Kurtarma Yazılımına göz atabilirsiniz. Eğer verilerinizi kurtarmak çok daha önemliyse asla üzerinde işlem yapmamanızı vurgulayarak söylemeliyiz. Hemen bir profesyonel destek almalısınız. Uzun yıllardır sektörde edindiğimiz geniş kurumsal ve bireysel referanslarımız ile sizin için de çözüm üretebiliriz. https://www.goldverikurtarma.com adresini ziyaret ederek veri kurtarma talep formunu doldurabilirsiniz, tüm prosesi de müşteri panelinizden takip edebildiğinizi hatırlatmak isteriz.

  • memphis @memphis

    Yine bi disk bu sefer el çarpması sonucu yan devrilen kasa içindeki 3,5" WD 1 tb sabit disk
    PC çalışmıyordu yan devrilirken inşallah bişey olmamıştır derken ertesi gün açtığım pc den 3-5 defa tık tık tık benzeri kafa vurma sesi duydum sonra kafa vurma sesini kesti şimdi disk sanki daha fazla sesli ve daha sıcak çalışıyor ekran görüntüsü aldığım programdan anlayan yorum yapabilecek kimse var mı
    teşekkür ederim şimdiden