tekno gurultu paylaştı.

HSBC türkiyedeki 2.7 milyon müşterisinin kredi kartı bilgilerini çaldırdı.
http://uzmanpara.milliyet.com.tr/haber-detay/gundem/hsbcnin-turk-musterilerine-buyuk-sok/7500/ @leventp @gamsizm @hkellecioglu gündeme eklenebilir.

Kişisel görüşüm: muhtemelen iç hırsızlık siber saldırı olarak kamuoyuna duyurulmuştur.

HSBC`nin Türk müşterilerine şok! - Uzmanpara Milliyet

HSBC`nin Türk müşterilerine şok! Tüm finans haberleri uzmanpara.com'da. Türkiye'nin bir numaralı finans ve ekonomi portalı uzmanpara.com.Türkiye'nin borsa, finans ve yatırım portalı. Piyasalarla ilgli tüm analiz, haber, yorum ve datalar uzmanpara.com'da...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
tekno gurultu paylaştı.

Arkadaşlar Tüm akışın kapanmasından sonra sitenin bazı özelliklerini tam anlamıyla kullanmamız gerekecek. Kısaca bahsedecek olursam.

1.İçerik Paylaşma: Durum ve İnceleme yazılarının altındaki paylaş düğmesini kullanarak beğendiğiniz içeriği paylaşın. Böylece takipçilerinizden o içeriği hazırlayan kullanıcıyı takip etmeyenlerin haberi olur ve kişi isterse takip edebilir.

2.Hashtag: Hashtag'leri düzgün kullanalım. Böylece aradığımıza ulaşmamızda yardımcı olur.

3.@kullanıcı etiketleme: Bir konuda bilgili olduğunu bildiğiniz kişileri yazınızda @kullanici adı ile belirterek dikkat çekilmesini sağlayın.

4.Kimi Takip Etmeli Bölümü: Bu bölümde sizin takip ettiğiniz kişilerin takip ettiği kişilerin önerildiğini göreceksiniz. Önerilen kişileri profillerinden hızlıca inceleyebilirsiniz.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Önerilerinizi bekliyorum.

@gamsizm @leventp @hkellecioglu #TeknoSeyir #Öneri

BeğenFavori PaylaşYorum yap