#TeknoseyirV3 #akış @gamsizm @leventp @hkellecioglu @can
Sayın Teknoseyir ekibi, sıcakkanlılıkla başarılı bir şekilde size özel anlatım tarzınız ile videolarınızı zevkle izliyorum,resmen bağımlılık yapıyor. Rica etsem Fotoğraflarınızı değerlendiriyoruz bölümlerindeki gibi doğrudan ürün alma,sahibi olma gereksinimleri doğurmayan genel olarak herkese bilgi,fikir,tecrübe sağlayabilecek konulardaki içeriklerinizi arttırırsanız hem sizin için hem biz izleyiciler için çok daha güzel bir akış oluşturabileceğinizi düşünüyorum. Hamdi Kellecioğlu ile birlikte başlayan yeni bilim gündemi konsepti inanılmaz güzel. Ürün incelemelerinizde oldukça keyifli ve bilgi dolu lakin ürün incelemeleri tek kullanımlık ilaç gibi. Ve de herkesin gereksinimlerini karşılayabildiği tedavi edebilen bir ilaç değil.

Bunu neden diyorum siz dersi en keyifle anlatan öğretmenler gibisiniz tarzınız ve üslubunuzla bilinçaltımızda,zihnimizde yeri edindiniz. Siz teknoloji - internet - bilişim dünyasında veya farklı alanlarda tecrübe sahibi olmadığınız konularda bile haftalık, aylık periyotlarda kısa kısa araştırma dönemleri ile tecrübeler edinip bunu kendinize has tarzınızla bize dakikaları hissetirmeden izletebilirsiniz.

30-40 dakikalık videolarınız sıkıntısız bir şekilde izlenebiliyor. Kısa incelemeleriniz hatta tepki görebiliyor. Bence gerekiyorsa yazılım,tasarım alanında bilgi-tecrübe sağlamını sağlamak amacıyla ekibinizi genişletip ülkemizdeki ekonomik durumun sebep olduğu alışverişin kolay sağlanamaması nedeniyle iş politikalarınızı bir şeyler satın alma gereksinimi oluşturmayacak ve aynı zamanda alttan alta en bunaltıcı olabilecek ağır ama faydalı,öğrenmesi zor konularda kendi tarzınız yayınlar yapmanızı hem sizin için hem biz izleyiciler için çok faydalı olacağını düşünüyorum.

Okuma kitabı inceleseniz izlenir. Hatta kitap okuyup hikayesini özet olarak anlatsanız bile izlenir ( Şimdi ilk bakışta Teknoseyir amatör bir kuruluş değil biz küçük bir youtube kanalı değiliz adımızda tecrübemizde bu konuda yok diyebilirsiniz sizin en başarılı olduğunuz alan iyi gözlem ve tecrübeler yapıp bunu keyifli bir şekilde anlatmak . Emin olun telefondan,tablete,laptopdan ekran kartına kadar daha çok izlenim alırsınız ve yine emin olun yaptığınız gösterdiğiniz emek sadece incelediğiniz para ile satılan ürünlere sınırlanmış olmaz )

Yazılım üretiminden, fotoğraf çekimine, ses kaydından , tasarım yapımına , yeni nesil yarı tekno yarı seyir politikası ile bence potansiyelinizi çok daha verimli kullanabilirsiniz.

Bilmiyorum bir tek ben mi böyle düşünüyorum diğer takipçi arkadaşlar ne ve nasıl bir şeyler düşünüyor merak ediyorum açıkçası. ( Dünya çapında politika haberlerini araştırıp yorumlasanız bile izlenirsiniz 🙂 )

Böyle geniş bir iş modeline girerseniz emin olun hem bugünki tekrarlayan iş temponuzun tekrarı azalır hem siz daha geniş çerçevede bilgi sahibi olursunuz psikolojik olarak daha mutlu olursunuz hem izleyici kitleniz artar hemde izleyici kitlesinden bağımsız olarak izlenme sayılarınız artar ) %10 hissemi isterim. Çünkü içimden bir ses böyle bir iş tarzınıza girdiğinizde Teknoseyirin gelirinin en az 3-4 kat artacağını hissettiriyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış Ekip olarak ingilizce yayınlara başlayabilirseniz (biliyorum çok zor) dünya çapında ciddi bir kemik kitle oluşturabileceğinizi düşünüyorum. (İngilizce bilmeyip yarın İngilizce sınavına girecek biri olarak söylüyorum bunu o ayrı)

Bu son küçük sorun dışında o teknik,keyifli sohbet yeteneğinizi İngilizce ile birleştirerek dünyaya açarak dünya çapında sağlam istediğiniz türde eleştirmesini,yazmasını,üslubunu bilen güçlü büyük bir kemik kitleye ulaşabilirsiniz.

İnternette Levent Bey ve Hamdi Bey ile ilgili güzel bir yorum gördüm.

Birbirlerinin denge mekanizması gibi güzel bir tespitte bulunulmuş. Biri radikal eleştirileri ile içerisinde ne işe yarar bu , niye yapmışlar ki bunu düşüncesini dile aktarmak isteyen bir kısım izleyiciyi mutlu ederken biri abi ne güzel şey işte bak şöyle şu şu insanların işine yarıyor şunun için yapmışlar şeklinde hem kullananların hem o ürünün üreticilerinin üzülmemesini,sinirlenmemesini sağlıyor.

Teknoseyir 3.0 projesi altında şunları yapabilirseniz;

- İngilizce ( Takipçi birey ve ülke anlamında güçlenmeniz ürün incelemesi konusunda size çok daha ciddi imkanlar sağlayacak)

- Denge politikalarının korunması ( Firmaların küsmemesi ve bu sayede ürünler hakkında olumlu,olumsuz eleştirilerin özgürce söyleyenebilmesi için)

- Profesyonel açık hava çekimleri ( Sizin ve izleyicinin dikkatini ve zihnini rahatlatmak ve daha fazla keyif vermesi için)

Yer yerinden oynar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap