Arkadaşlar duşta kullanmak için bluetooth hoparlör bakıyorum. Şunu buldum. HIPER BT-40S: Düşünceleriniz neler?

Hiper Bt-40s Kablosuz Bluetooth Duş Banyo Hoparlörü - n11.com

Hiper Bt-40s Kablosuz Bluetooth Duş Banyo Hoparlörü 26,50 TL ile n11.com'da! Hoparlör fiyatı ve özellikleri, Telefon & Aksesuarları kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • mAmiTo @mamimami

  Aynı tasarıma sahip türk lirasına vurunca daha pahalisini aliexpress den aldım tek kullanımda öldü. Kasıtlı su vs tutmadım yapıştırdım su gelmeyecek bir yere, banyodan çıktığımda buhardan olsa gerek alet kapanmadı, hiç bir tuşu çalışmadı, sonra şarjı bitti ve bir daha ne şarj oldu ne de açıldı. Belki de benim başıma gelen olağan dışı bir senaryodur bilemem ama deneyimim bu doğrultuda. Kullanırken sesi gayet tatmin ediciydi, şarkı atlama vs sorunsuzdu. Memnundum, eğer yaşasaydı kullanmaya devam ederdim.

 • omergezz @omergezz

  Evet aynı tasarıma sahip yabancı markalar da var. Baktığımda Hiper Türk markası. Sanırım kendi markasını basmış. Hepsiburada'da buldum aynı ürünü. Yorumlar çok olumlu. satıcı da hepsiburadanın kendisi.

 • Alptekin @alptekinck

  Sudan nemden olabildiğince uzak tutmaya çalış

 • Tesla @tesla

  Aynısını yıllar önce Çin'den aldım. O kadar memnun kaldım ki 2 tane daha aldım. Sesi gürdür, sudan etkilenmez (sıçrama, damlama, buhar), telefon görüşmesi de yapılır ancak mikrofonu çok zayıf, bağırman gerekir.