Dün akşam oynanan Beşiktaş-Trabzonspor maçının tamamını nereden izleyebilirim? Özellikle izlemek istediğim bir sahne var onun için istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Görüntüdeki panelde aynı uygulamanın birden fazla ikonu oluyor bazen. İmleçle üzerine gelince kayboluyor. Başka bilgisayarlarda da aynı problemi gördüm. Çözümünü bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • rsezer @rsezer

  systray üzerine ikon atan uygulamalar kendini tekrar çalıştırdığında yeni bir ikon daha çıkıyor, her seferinde bu sayı artıyor ama siz bakınca sistem kendini toplayıp, fazlalıkları siliyor, watchdog kullanan yazılımlarda çok sık olur.

 • sawgent @sawgent

  Hata sonucu zorla kapatılan uygulamaların simgeleri sistem çubuğunda kalıyor. Üzerine imleci getirdiğinde ise windows simgenin boşta durduğunu anlayıp yok ediyor. Simgesi olan bir programı görev yöneticisindeki işlemler sekmesinden sonlandırdığında aynı şekilde kaldığını görebilirsin.

  Sende muhtemelen sistem başladığında Monster programı zorla kapanıyor. Sen tekrar başlat menüsünden çalıştırınca simgesi iki tane oluyor.

 • Ekrem @huseyinekrem

  Bende de buna ek olarak bazen sildiğim şey masaüstünde kalmaya devam ediyor, bazen gidip geri geliyor. Yenileyince düzeliyor. Ufak tefek saçmalıklar ve çözümü de yok.

 • Gio @gio

  Çok lazım değilse şu Monster'ın programını kullanmamaya çalışın. Sistemle çakışıyor, gereksiz hatalara sebep oluyor. Mavi ekran gördüm bu programı yükledikten sonra.

TurkTelekom evde internet ve Tivibu IPTV kullanıyorum. Önümüzdeki ay GıbırNet'e geçmeyi düşünüyorum. Ailem Tivibu'dan çok memnun. Özellikle de Geri Al-İzle özelliğini sık sık kullanıyorlar.

GıbırNet'te veya herhangi farklı bir servis sağlayıcıda Tivibu IPTV'yi kullanmaya devam edebilir miyim? Edemiyorsam farklı alternatifleri var mı? Özellikle de Geri Al-İzle konusunda.

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 15
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün diz üstü bilgisayarımı bir iki film izleyip kapattım. Sabah tekrar açmaya çalıştım fakat açamadım. Bilgisayar hiçbir şekilde tepki vermiyor. Power ışığı yanmıyor. Ölü gibi davranıyor. Şarj adaptörünü ve şarj soketini test ettim. Bir problem bulamadım. Yardımlarınıza ihtiyacım var. #yardım #TeknoYardım

Düzeltme: Bataryayı taktığımda anakart üzerinde ufak bir ısınma hissettim. Bataryayı çıkarıp şarj adaptörünü taktım ve yine aynı ısınmayı farkettim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • TeknoStil @teknostil

  WD' lerin daha dayanıklı olduğuna dair iddialar var.
  Bunun haricinde çoğu yeni nesil harici harddiskler sata arayüzüne ne yazık ki sahip değil. Bir problem olduğunda hdd yi kutusundan çıkarıp satadan pc ye bağlayarak verileri kurtarmak, bu disklerde mümkün olmuyor.
  Şifreleme yapabilen hdd lerden de uzak durun. Şifre koyduktan sonra, ilgili devre bozulunca büyük sıkıntı oluyormuş.

  Şahsen sata3 notebook hdd sini yine sata 3 hdd kutusuna koyup kullanmayı düşünüyorum. Biraz pahalı oluyor o ayrı.

Türkiye'nin en geniş katılımlı siber güvenlik yarışmasında (DKHOS) ekip olarak 16. olduk. Yarışmaya tüm illerden 4000'in üzerinde genç katıldı. Gelecek yarışmalarda daha iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum.
#CTF

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#CTF #dkhos #kiztarafi Biz de varız!

Yalnızca Türkiye'nin değil dünyanın en büyük Online Jeopardy Capture the Flag yarışmalarını düzenleyen PRODAFT / INVICTUS, bu sene de kendi rekorunu kırmak için geri döndü. Toplam 7 Kategori ve 35 sorudan oluşan bu CTF süresince en sıradışı sorular ile siber güvenlik meraklılarından uzmanlara kadar geniş bir yelpazeye sıradışı bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.

https://www.dkhos.com

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Modemde internet bağlantısı var gözüküyor ama internete erişemiyorum. Müşteri hizmetleri sadece destek kaydı oluşturuyor. En geç 2 iş günü içerisinde geri dönüş yapacağız deniliyor fakat ne arayan var ne soran. Destek kaydına ise sorun çözülmüştür diye not bırakılmış. #turknet #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

#CSGO #Hydra Sonunda bütün görevler bitti

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12