BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün diz üstü bilgisayarımı bir iki film izleyip kapattım. Sabah tekrar açmaya çalıştım fakat açamadım. Bilgisayar hiçbir şekilde tepki vermiyor. Power ışığı yanmıyor. Ölü gibi davranıyor. Şarj adaptörünü ve şarj soketini test ettim. Bir problem bulamadım. Yardımlarınıza ihtiyacım var. #yardım #TeknoYardım

Düzeltme: Bataryayı taktığımda anakart üzerinde ufak bir ısınma hissettim. Bataryayı çıkarıp şarj adaptörünü taktım ve yine aynı ısınmayı farkettim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • TeknoStil @teknostil

    WD' lerin daha dayanıklı olduğuna dair iddialar var.
    Bunun haricinde çoğu yeni nesil harici harddiskler sata arayüzüne ne yazık ki sahip değil. Bir problem olduğunda hdd yi kutusundan çıkarıp satadan pc ye bağlayarak verileri kurtarmak, bu disklerde mümkün olmuyor.
    Şifreleme yapabilen hdd lerden de uzak durun. Şifre koyduktan sonra, ilgili devre bozulunca büyük sıkıntı oluyormuş.

    Şahsen sata3 notebook hdd sini yine sata 3 hdd kutusuna koyup kullanmayı düşünüyorum. Biraz pahalı oluyor o ayrı.

Türkiye'nin en geniş katılımlı siber güvenlik yarışmasında (DKHOS) ekip olarak 16. olduk. Yarışmaya tüm illerden 4000'in üzerinde genç katıldı. Gelecek yarışmalarda daha iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum.
#CTF

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#CTF #dkhos #kiztarafi Biz de varız!

Yalnızca Türkiye'nin değil dünyanın en büyük Online Jeopardy Capture the Flag yarışmalarını düzenleyen PRODAFT / INVICTUS, bu sene de kendi rekorunu kırmak için geri döndü. Toplam 7 Kategori ve 35 sorudan oluşan bu CTF süresince en sıradışı sorular ile siber güvenlik meraklılarından uzmanlara kadar geniş bir yelpazeye sıradışı bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.

https://www.dkhos.com

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Modemde internet bağlantısı var gözüküyor ama internete erişemiyorum. Müşteri hizmetleri sadece destek kaydı oluşturuyor. En geç 2 iş günü içerisinde geri dönüş yapacağız deniliyor fakat ne arayan var ne soran. Destek kaydına ise sorun çözülmüştür diye not bırakılmış. #turknet #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

#CSGO #Hydra Sonunda bütün görevler bitti

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

Kyk sağolsun uzun zamandır adam gibi girmiyordum CS'ye. E tabi arada mobil olsun vpn olsun birkaç defa girme fırsatı buldum. Onlarda da güzel şeyler oldu 🙂 Ayrıca bu seferki 16:9 😀 Yaza daha büyük planlarım var nasipse. CS ile ilgilenenen arkadaşları etiketleyeyim de gözden kaçmasın, yılda bir video atıyorum zaten 🙂 (Etiketlenmek istemiyorsanız belirtin 🙂 ) @kadirg1976 @huseyinekrem @burakozkes @kosmer @agab @benx @hasanemretonguc @dayance @abdhbal @okuyanf61 @deniz-efe @ahmetucarinfo (Unuttuklarım varsa özür dilerim.) #csgo #fragmovie

Bu arada oda arkadaşlarım yorumlarda trollüyor, aldırmayın 😀

CSGO - FragMovie #1

Selamlar :) Uzun zamandır internetten dolayı oyunda aktif değildim. Ama bu zaman zarfında girebildiğim birkaç oyundan güzel sahneler gözüme çarptı, ben de de...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 17

#CSGO #akış Bilindiği üzere oyuna dün güncelleme geldi ve Hydra diye bir operasyon açıldı. 22 TL ye giriş biletini aldım fakat görevlere iki kişi girilmesi gerekiyormuş. Görevlere benimle girecek birisi varmıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

#akış #TeknoYardım Yaklaşık 1 hafta önce operatör değiştirdim. TürkTelekom' dan Turkcell' e geçiş yaptım. Instagram' da iki faktörlü kimlik doğrulamasını etkinleştirmek istedim. Telefonuma doğrulama SMS' i gelmiyor. Daha sonra aynı doğrulama işlemini Facebook' da denedim. Aynı sonucu aldım. SMS gelmedi. Bu problem aynı şekilde Snapchat' de de devam etti. Birkaç kere denememin ardından Facebook' dan mail geldi.

"05** *** ** ** numaralı telefon şu nedenle Bu numaranın kayıtlı olduğu operatör bu numaranın artık geçerli olmadığını bildirdi.: Facebook kısa mesajlara kapatıldı. Cep telefonu numaranızı veya operatörünüzü değiştirdiyseniz, lütfen numaranızı tekrar eklemek için Facebook'u ziyaret edin."

Ne yapmam gerekiyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap