Arkadaşlar sizlere bir sorum olacak. Mümkünse açık kaynak ve türkçe (ingilizce olursa da olur) proje takip sistemine ihtiyacım var. Web üzerinde çalışan, kişilere proje atayabileceğim, yapılacaklar listesi oluşturup projeyi aşama aşama takip edebileceğim basit bir web yazılımı. Hazır alternatiflere bakıyorum ama tam olarak nasıl arayacağımı bulamadım. Zaten hazır yazılım bulamazsam iş başa düşecek oturup sıfırdan basit bir şey hazırlayacağım ama zaman kaybetmek istemiyorum. Bilen duyan varsa aydınlatabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Arabalardaki anahtarsız giriş (keyless go) sistemi ev kapılarına uygulanabiliyor mu? Biraz daha detaylı açıklamak gerekirse, cebimde anahtar olarak bir verici taşıyacağım ve ev kapısında da sürekli aktif bir alıcı bulunacak. Çekim alanına girdiğimde kapı kulbu aktif çalışacak değilse kilitli kalacak. Aliexpresste vs bulamadım. Bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.

Edit: Parmak izi, kumanda ile açmak vs istemiyorum. Kapı kulbuna bahsettiğim anahtar cebinde veya çantasında taşıyan herhangi biri kapıya elini attığı anda açılsın istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap