EXPER EASYPAD H7E

EXPER EASYPAD H7E
Dual Core İşlemci 1.0 Ghz
Android 4.4 Kitkat İşletim Sistemi
1GB Bellek
8 GB Depolama
7", Kapasitif, IPS ekran (1024x600)
Grafik İşlemci Mali-400 MP
32 GB'a kadar artırılabilir Mikro SD desteği
Kablosuz Ağ Bağlantısı 802.11 b/g/n
3000mAh Batarya
Micro USB çıkışı
Ön(0,3MP) ve Arka Kamera(2,0MP)
G-Sensör

Öncelikle herkeze meraba 😀
Bana göre tabletin sade bir dış görünümü var. Tablette fiziksel olarak yan tarafta ses açma-kapama ve güç tuş var.Üzerinde mini HDMI girişi var. HDMI girişi, USB girişi ve kulaklık girişi tabletin üstünede. Onların hemen yanında hafıza kartı girişi ve mikrofon var.USB girişinin alt tarafta olmasını isterdim çünkü şarza takılı şekilde kullanırken soru çıkartabiliyor.Tabletin arka kapağı tırtıklı bir yapıya sahip elinizin kaymasını biraz da olsa engelliyor diyebilirim.Bu arada hoporler de arka kapağın altında.Tabletin kalınlığı nerdeyse 1cm, biraz kalın.

7 inç lik 1024x600 çözünürlüklü IPS bir ekranı var. Ekrann açıları fena sayılmaz, yan çevirdiğimde çok fazla renk kaybı olmuyor. Renk demişken bu arada renklerde çok güzel.

Tablet Android 4.4 Kitkat İşletim Sistemi ile geliyor. Dual Core 1.0 Ghz İşlemcisi var. 1GB belleği, Mali-400 Grafik İşlemcisi var. 8GB depolaması var (5,48 gb boş olarak geliyor) hafıza kartı ile 32 GB ye kadar arttırılabiliyor.Tabletin oyun performansı okadar da iyi değil. Trafik Recer, Dr. Drivin gibi oyunları çok rahat oynarsınız ama modern combat 4 gibi oyunları oynamanız zor. Oynarsınız ama bir zamandan sonra oyun kapanır.Ayrıyeten oynarken çok kasar. Menüler arası geçişler iyi. Şu ana kadar hiçbir takılma yaşamadım. 3000 mAh bataryası var ama bana pili çabuk bitiyo gibi geldi. Onun dışında flimleri çok rahat izletiyor müzikleride çok rahat dinletiyor. Ses performansına gelicek olursak stereo hoparlör i var. Sesi yüksek çıkıyor ama ses kalitesi kötü. Kulaklık takmanızı tavsiye ederim. Kamerasıda klasik tablet kamerası. Işık altında iyi çekiyor.

Tabletin fiyatı Exper in verdiğin fiyata göre 240 tl. Yani ucuz tablet sınıfına giriyor. Performansı fiyatına göre bence gayet iyi. En azından işimi görüyor. Çok fazla oyun oynarım diyosanız tavsiye etmem. Dediğim gibi çok fazla oyun oynatmaz. Zaten tablet daha çok hediyelik bir tablet. Sadece tabletim olsun diyosanız alabailirsiniz. Güzel bir seçenek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap