Envato'da dev kara cuma indirimi sizleri bekliyor! Kaçırmayın. Özellikle WordPress severler ve video/grafik meraklılarını çok sevindirecek indirimler mevcut. #blackfriday #akış

https://blogkurdu.net/envatoda-dev-kara-cuma-indirimi/

Envato'da Dev "Kara Cuma" İndirimi! - 2017 • Blog Kurdu

Herkese merhabalar! Yine tarih geldi çattı “kara cuma’ya. Pek bizimle alakası olmasa da bu garip günün, ülkemizde ve dünya çapında birçok markanın indirimlerine kavuşuyoruz 😉 Ben de...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Blog açmak isteyenler ve bunu nasıl yapacağından emin olamayanlar için bulunmaz bir rehber hazırladım. Adım adım ve sıfırdan başlayarak hiçbir kodlama bilgisi gerekmeden hemen kendi sitenizi kurabilirsiniz. Detaylı bir anlatım için içindekiler listesi şu şekilde:

* Blog nedir ve neden blog açmalısınız? https://blogkurdu.net/blog-nasil-acilir/#blog-nedir-ve-neden-blog-açmalısınız-
* Blog kurmak için konu seçimi: https://blogkurdu.net/blog-nasil-acilir/#blog-kurmak-i-çin-konu-seçimi
* Blog kurmak için platform seçimi: https://blogkurdu.net/blog-nasil-acilir/#blog-yayını-i-çin-platform-seçimi
* Blog kurmak için alan adı seçimi: https://blogkurdu.net/blog-nasil-acilir/#blog-yayını-i-çin-alan-adı-seçimi
* Blog kurmak için hosting seçimi: https://blogkurdu.net/blog-nasil-acilir/#blog-yayını-i-çin-hosting-seçimi
* WordPress kurulumu: https://blogkurdu.net/blog-nasil-acilir/#wordpress-kurulumu
*İlk yazıyı yayınlama: https://blogkurdu.net/blog-nasil-acilir/#i-lk-yazıyı-yayınlama

Eğer blog kurmak için bir sebep arıyorsanız, sebebiniz var ama blog fikriniz yoksa ya da blog yazarken nelere dikkat edeceğinizi bilmek istiyorsanız işte şu yazılar da yukarıdaki rehberin tamamlayıcıları:

* Neden blog açmalısınız? https://blogkurdu.net/neden-blog-yazarligi-yapmalisiniz/
* 50'den fazla blog açma fikri: https://blogkurdu.net/blog-fikirleri-blog-acma-konulari/
* Blog yazarken dikkat edilmesi gereken 60+ şey: https://blogkurdu.net/blog-yazarken-dikkat-edilmesi-gerekenler/
* Başarılı bir blog sahibi olmak için 5 altın adım: https://blogkurdu.net/blog-acmak-icin-5-altin-kural/

#KonuDışı #akış

https://blogkurdu.net/blog-nasil-acilir/

✏️ Blog Nasıl Açılır? Adım Adım Blog Açmak • Resimli Anlatım • Dev Blogculuk Rehberi

Blog nasıl açılır, adım adım blog açmak, nasıl blog yazarı olunur gibi sorulara en kapsamlı Türkçe kaynak karşınızda! Detaylı, resimli, açık anlatım.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Blog açmak isteyenler için dev bir rehber hazırladım. Türkçe kaynaklar arasında en kapsamlı anlatıma sahip bu rehber sayesinde çok kısa sürede bir blog sahibi olacaksınız.
Geribildirim ve yorumlarınızı eksik etmeyin.
Teknoseyir takipçilerine iyi okumalar. #KonuDışı #akış

https://blogkurdu.net/blog-nasil-acilir/

Blog Nasıl Açılır? Adım Adım Blog Açmak • Resimli Anlatım • Blog Kurdu

Blog nasıl açılır, adım adım blog açmak, nasıl blog yazarı olunur gibi sorulara en kapsamlı Türkçe kaynak karşınızda! Detaylı, resimli, açık anlatım.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnternet aleminin en önemli olaylarından olan sosyal medya her geçen gün hayatımızda daha da büyük yer kaplamaya devam ediyor. Ülkemizde sık sık erişim yasağı getirilse de fikirlerimizi ifade etmek için büyük kolaylıklar sağlayan sosyal medya platformlarından özellikle Twitter daha ideolojik ve siyasal fikirleri ifade etmede önemli bir rol oynuyor. Bu özelliği sayesinde daha büyük ve daha kalıcı bir kitleye sahip olan Twitter kullanıcılarına bir sürpriz ile geliyor. Twitter 140 karakter sınırlaması ile fikirlerini ifade etmeye çalışan kullanıcılarının bir de resim ve URL'leri de bu 140 karekterden sayarak sıkıntı yapmaktaydı. Yeni güncelleme ile bu zorluğa bir nebze olsun çözüm getiriliyor. #akış #TeknoSeyir #HaftalıkGündemeMalzeme #HaberinizOlsun #gündem
http://blogkurdu.net/twitter-140-karakter-siniri/

Twitter 140 Karakter Sınırında Büyük Değişikliğe Gidiyor

Twitter 140 karakter sınırında önemli bir değişikliğe gidiyor! Twitter fenomenleri çok sevindirecek bu değişiklik neler getiriyor?
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni dünyanın bizlere kazandırdığı en büyük teknolojik icatlardan birisi olan YouTube çok konuşulacak bir yeniliğe imza atıyor. Bir süre önce mobil uygulamasında radikal bir güncelleme ile farklı bir arayüz getiren YouTube, Wired‘in haberine göre mobil uygulamasına Chat özelliği getirdi. Youtube Chat ile kullanıcılar arasında anlık mesajlaşma ve paylaşım yapılabilecek. #akış #HaftalıkGündemeMalzeme #HaberinizOlsun
http://blogkurdu.net/youtube-chat-ozelligi-getirdi/

Youtube Chat (Mesajlaşma) Özelliği Getirdi • Blog Kurdu

Youtube Chat ile yeni dünyanın bizlere kazandırdığı en büyük teknolojik icatlardan birsi olan YouTube çok konuşulacak bir yeniliğe imza attı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beklenen uygulama sonunda yayınlandı! Whatsapp, web.whatsapp.com üzerinden web erişimini başlatmasından sonra birçok kullanıcıya büyük bir kolaylık getirmişti. Şimdi yeni bir hamle yapılarak Whatsapp masaüstü uygulaması yayınlandı.

http://blogkurdu.net/whastapp-masaustu-uygulamasi-yayinlandi/

Whastapp Masaüstü Uygulaması Yayınlandı • Blog Kurdu

Whastapp masaüstü uygulaması bugün itibariyle yayınlandı! Windows ve Mac'de nasıl kullanılır? Kimler kullanabilir? Özellikleri nedir?
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Blog açmak istiyorsunuz fakat nasıl bir yol izleyeceğinize dair fikriniz yok mu? 5 altın kural ile blog açmanın püf noktaları ve başarıya ulaşma yollarını derledik.

http://blogkurdu.net/blog-acmak-icin-5-altin-kural/

Blog Açmak İsteyenlere Öneriler: 5 Altın Kural • Blog Kurdu

Blog açmak ve başarılı olmak için bilmeniz gerekenleri bu listede sıraladım. Hepsi birbirinden önemli 5 ana başlığı derinlemesine inceledim!
BeğenFavori PaylaşYorum yap