Son günlerde videoları site içerisinden izleyemiyorum. Ayrıca Firefox sitenin güvenli olmadığına dair beni uyarıyor. Ben mi bir şeyleri atlıyorum?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

RedShark News - HD video is probably better than you think. We just don't use it properly!

 Here's another chance to see this article about how there's more to HD than we realise. It might be that we're just not using it properly! Is HD goo
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hah yine sardırdık şu oyuna yıllar sonra...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Sabah sabah şalterleri indiren Gediz Elektrik çalışanları ile coşkulu bir tartışma yaşadıktan sonra sonuç; hüsran...
Adamların umuru değil, "kime şikayet edersen et kardeşim" diyor da başka bir şey demiyor. Olan bizim zamanında yetişmesi gereken ve yerine ulaşamayan dosyalara oluyor. Sabah 8'den beri göndermeye çalıştığım dosyaları şimdi baştan göndermek zorundayım iyi mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • z2900 @z2900

    Aynı şey elektrik kesintisindede oluyor bu kova kafalı işci bozuntusu dingiller millete haber verme gereksinimi duymadan çat diye kesiyor elektriği. Ulan gavat bi sor hadi geçtim yaptığım işi belki evde yaşam destek ünitesine bağlı babam var belki acil bir durum söz konusu ama yooo salla kafayı al maaşı sisteminde aşşalık peçeteden can bulmuş solucan taneleri...

  • Emin Yaren @eminyaren

    Adam, "git jenaratör al kardeşim" diyor bir de utanmadan, neymiş efendim arıza varmış ve istediği zaman kesermiş. "Önceden bir haber verseydiniz keşke" falan dedim ama... Hepsi boş tabi.